Kamu Haberleri

Zülfü Livaneli, Ender Saraç ve Abdurrahim Albayrak’a Korona Virüs bulaştığı iddiaları

Ünlü isimlerin korona virüse yakalandıkları haberleri ardı ardına gelmeye başladı. Zülfü Livaneli, Ender Saraç ve Abdurrahim Albayrak’ın korona virüs testlerinin pozitif çıktığı haberleri gündeme bomba gibi düştü. 3 isim ile ilgili durumun ne olduğuna dair açıklamalar geldi

ZÜLFÜ LİVANELİ KENDİSİNİ EV KARANTİNASINA ALDI

Yazar ve Sanatçı Zülfü Livaneli’nin korona virüse yakalanması iddiaları ve sevenlerinin merak etmesi üzerine sanatçı bir açıklama yaptı. ABD’de kitabının tanıtımı için bulunduğunu söyleyen Zülfü Livaneli, eşi ve kızıyla birlikte yurda döndüğünü ve kendisini ev karantinasına aldığını açıkladı. Toplumun ve kendi sağlığı için kendini 14 günlük ev karantinasına aldığını söyleyen Zülfü Livaneli, sağlığının iyi olduğunu ve bir problem olmadığını söyledi.

ENDER SARAÇ

Ünlü diyetisyen Ender Saraç’ta ismi korona virüsle geçen ünlülerden birisi. Perşembe günü rahatsızlanan ve üst solunum yollarında problem yaşayan Ender Saraç’ın hastaneye kaldırıldığı ve tedavi altında aldığı iddia edilmişti.

Ender Saraç’la ilgili iddialar doğru çıktı. Hastaneye kaldırılan Ender Saraç’ın korona virüs testinin yapıldığı ama henüz sonucunun açıklanmadığı söylendi. Eşi tarafından yapılan açıklamada Ender Saraç’ın genel durumunun iyi olduğu ve hastaneden korona virüs testinin sonucunun beklendiği açıklandı. Ender Saraç’ın solunum cihazına bağlı olduğu iddialarını yalanlayan Ender Saraç’ın eşi gelişmelerle ilgili bilgi vermeye devam edeceğini söyledi.

ABDURRAHİM ALBAYRAK’A 2. TEST YAPILACAK

Galatasaray Yönetici Abdurrahim Albayrak’ın Korona Virüse yakalandığı iddiaları da gündeme bomba gibi düştü. Abdurrahim Albayrak’ın rahatsız olduğu doğrulanırken yapılan ilk korona virüs testinin negatif çıktığı açıklandı.

Abdurrahim Albayrak’ın 2. Korona Virüs testinin yapılacağı açıklandı. Galatasaray 2. Başkanı’nın sonucunun negatif çıkması halinde evinde istirahat edeceği açıklandı.

AYTAÇ YALMAN HAYATINI KAYBETTİ

Genelkurmay’daki eski genarallerden Aytaç Yalman geçtiğimiz günlerde hayatını kaybetmişti. Aytaç Yalman’ın vefat ettiği hastaneden yapılan açıklamada 80 yaşındaki Yalman’ın yapılan değerlendirmeler sonucu ölüm nedeninin yeni tip Korona Virüs (Covid-19) olduğu açıklandı. Aytaç Yalman’ın eşinin de karantina altında olduğunun açıklandığı duyuru sonrası Türkiye’de Korona Virüsten ölenlerin sayısı 4’e yükselmiş oldu.

Korona Virüsle ilgili ünlüler dünyasında yaşanan gelişmeleri sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Yeşim Toprak

Ordu Üniversitesi Diş Hekimliği bölümünü bitirdim. Profesyonel olarak editörlük yapmaktayım.
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı