Taşeron Haber

Yeni Clio Özellikleriyle Dikkat Çekiyor!

Yeni Clio Özellikleriyle Dikkat Çekiyor!
28 Ocak 2020 - 2:13

Bursa’da Oyak Renault Fabrikası’nda üretilerek Türkiye başta olmak üzere dünyanın pek çok farklı ülkesine ihracatı yapılan Yeni Clio yenilenen yapısıyla dikkat çekiyor.

Yeni teknolojisi ile birlikte 5 yıldızlı güvenlik seviyesine ulaşan araç, hem markanın hem de Türkiye’de yapılan üretimlerin dünya genelinde dikkat çekmesini sağladı. Sınıfının en iddialı dayanıklılık seviyelerine ulaşarak yapılan testlerde çarpıcı rakamları elde eden Renault Clio, yeni satış dönemlerinin de yine en çok satan araçlarından birisi olmaya aday durumda.

Yeni Clio 12 Şubat’ta Satışa Çıkıyor

Yeni model ile ilgili yapılan tanıtımlarda ve ilk açıklamalarda aracın 12 Şubat tarihi itibariyle satışa çıkacağı belirtildi. Sınıfının lideri olan ve yenilenen yapısı ile bu konudaki iddiasını çok daha güçlendiren Clio, pek çok yeni ve geliştirilmiş özellikleriyle araç anlamında kullanıcıları tatmin edecek seviyede.

Renault tarafından yapılan satışlarda en çok satanlardan birisi olan Renault Clio, Türkiye’de en çok satılan ikinci otomobil ünvanına sahip. 3 yeni donanım seviyesi ile pazara giriş yapacak olan Clio belirlenen bu 3 model ise Joy, Touch ve Icon şeklinde. En düşük modelinin başlangıç fiyatı 111 bin TL olan yeni Clio, 12 Şubat tarihi itibariyle satın alınabilir durumda. Üstelik online satış ile yeni modeli satın alacak kişilere farklı ayrıcalıklar da internet üzerinden sunulmuş durumda. Bu açıdan yeni aracı satın almayı bekleyenler, özellikle online fırsatları değerlendirebilir. Online olarak avantajlı fiyatlar ile satılacak olan araçlarda limit ise 300 olarak belirlendi.

 Yeni Clio Özellikleri Neler?

Yeni modelde en çok dikkat çeken yeniliklerden bir tanesi iç alanda daha geniş bir kullanımın hedeflenmesi. Bu bakımdan özellikle önceki versiyonlara göre yeni Clio, çok daha geniş ve iç tasarımda kaliteli bir yapıya sahip olan araç olarak dikkat çekiyor. Akıllı kabin özelliğini kazanan Clio böylece yeni teknolojilere ayak uydurulmasını sağlayacak.

İç mekanın kişiselleştirilmesi adına pek çok farklı özelliğe de sahip olan Clio, tüm bu özellikleriyle oldukça cezbedici. Yeni modeller aynı zamanda benzin ve dizel olmak üzere kişilerin seçim yapabilmesine imkan sağlıyor. Manuel vites ya da özel bir otomatik vites seçeneğine sahip olan araçlar, satın alma konusunda tamamen kişisel bir araç oluşturulabilmesini mümkün kılıyor.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Türkiye ve Dünyayı yakından takip eden bir aile olarak Türkiye, İstanbul’dan Türkiyeden ve dünyadan tüm haberleri, son dakika gelişmelerini ve haber niteliği taşıyan tüm bilgileri okuyucularımızla paylaşmak ve onlara doğru ve tarafsız haberleri sunmak amacı ile yola koyulduk.