Gündem Haberleri

Tutunamayanlar Dizisi’nden Atakan Kayalar sahnesi

Okuduğu kitaplarla gündeme gelen Atakan Kayalar’ın canlı yayında annesine yaptığı saygısızlık sonrası eleştiri oklarının hedefi olmuştu. Atakan Kayalar’ın yaptığı bu davranış TRT 1’in sevilen dizisi Tutunamayanlar’da işlendi ve bakın ne mesaj verildi.

ATAKAN KAYALAR BİR ANDA GÜNDEM OLMUŞTU

Atakan Kayalar bir anda Türkiye’nin gündemine oturmuş, önce sosyal medya da sonrada TV’ler de bol bol boy göstermişti. TV’ler Atakan Kayalar isimli 10 yaşındaki çocukla röportaj yapmak için sıraya girmişlerdi. Bu esnada Atakan Kayalar’ın annesi de röportajlara katılmak istemişti. Televizyoncular doğal olarak 5 ayda 250 kitap okuyan Atakan’ın annesini dinlemek istiyorlardı ve onu nasıl yetiştirdiğini sormak istiyorlardı.

ANNESİ KENARA İTMESİYLE KENDİNİ BİTİRDİ

Atakan’ın annesiyle konuşmak isteyen gazetecilerin önünde annesini eliyle yana çekerek “Sizi şöyle alalım.” Demesi üzerine sosyal medyadan Atakan’a büyük tepkiler gelmiş ve çocuğun annesine davranışları sert bir dille eleştirilmişti. Bu olaydan sonra Atakan Kayalar’a beğeniler düşmüş ve medyanın gündeminden bir anda silinmişti.

TUTUNAMAYANLAR RÖPORTAJ SAHNESİNİ ÇEKTİ

Dün akşam TRT 1’de yayınlanan Tutunamayanlar Dizisi’nde Atakan’ın annesine yaptığı saygısızlık işlendi. Dizide anne rolünü Asuman Dabak oynuyor. Çocuk rolünü de çıktığı bir yarışma programıyla dikkatleri üzerine çeken, daha sonra dizi sektörüne giren ardından da sinemada bir filmde yer alan Doğu Demirkol oynuyor.

ANNEDEN OLMASI GEREKEN CEVAP

Söz konusu sahnede Atakan Kayalar’ın röportaj sahnesi canlandırıldı. Anne Asuman Dabak onu kenara itmek isteyen oğlu Doğu Demirkol’a “Sen 2 tane kitap okudun diye dilin pabuç kadar oldu anana karşı. Ayıptır be” diyerek tepki gösteriyor.

Dizinin yayınlanan bölümünden sonra bu sahne sosyal medyanın en beğenilen videoları arasına girdi. Olması gereken tepkinin bu olması gerektiğini söyleyen sosyal medya kullanıcıları, dizinin yönetmenini, yapımcılarını ve oyuncularını kutlayarak onlara övgüler yağdırdı.

Dizide Tarık Şakrakoğlu karakterini canlandıran Doğu Demirkol, hayata tutunamayan, cebinde beş parası olmayan, annesinden harçlık alan bir karakteri canlandırıyor. Annesi Asuman Dabak’da oğlunun ve kızının işsizliğinden dert yanan,onların SGK’lı bir işlerinin olması isteyen fedakar ve dili susmayan anne rolünü gerçekleştiriyor.

Yeşim Toprak

Ordu Üniversitesi Diş Hekimliği bölümünü bitirdim. Profesyonel olarak editörlük yapmaktayım.
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı