Gündem Haberleri

Survivor’da adayı sel vurdu

Survivor'ın 3. bölümünde ünlüler adasını su bastı. Gece bir anda bastıran sağanak yağış nedeniyle yarışmacıların eşyaları da dahil bütün kıyafetleri ıslandı.

Survivor’ın 3. bölümünde ünlüler adasını su bastı. Gece bir anda bastıran sağanak yağış nedeniyle yarışmacıların eşyaları da dahil bütün kıyafetleri ıslandı. Yarışmacıların psikolojilerini zorlayan gecenin ardından ünlüler takımından Mert Öcal, adada geçirdikleri en zor gece olduğunu, açlığın etkilediğini ama uykusuzluğun daha da fazla etkilediğini söyledi. Ersin Korkut ise böyle bir gecenin ardından ödül oyununda yiyecek bir şeyler bulmayı umduğunu söyledi.

Survivor 2020 yayın hayatına çok hızlı başladı. İlk bölümünden itibaren ödül oyunları ve dokunulmazlık oyunlarıyla takımları zorlayan Survivor’da ilk eleme de bu akşam yapılacak. Geçtiğimiz gün yapılan oylamada ilk eleme adayı Fatma olarak seçilmişti.

Bu akşam yapılacak konseyde Fatma dışında hangi ismin yazılacağı merak konusu olurken elenen ismin Survivor tarihinde adada en kısa süre kalan yarışmacı olacağı belirtiliyor.
Yarışmada oyuncuların performansı da iyiden iyiye belli olurken gönüllülerde özellikle Ardahan ve Meryem’in performansları öne çıkarken, Ceyhun ise duygusal yönüyle ön plana çıkıyor. Dün akşamki bölümde Ceyhun’un yarışı kazandıktan sonra gidip kumlara kalp çizip içine ölen kızını temsilen T harfi yazması adada duygusal anlara sahne oldu ve bir çok yarışmacı gözyaşlarını tutamadı.

Ünlüler grubunda ise Uğur Pektaş’ın sakatlığı nedeniyle yarışmalara katılamaması dikkat çekiyor. Uğur Pektaş’ın bu akşam yarışmaya veda edebileceği konuşulurken,yarışmalarda da kenarda duran Uğur Pektaş’ın moral bozukluğu dikkat çekiyordu.

Dün yapılan ödül oyununda gönüllülerin 7-3’ten skoru çevirmeleri ve 9-9 berabere getirmeleri ve ardındanda oyunu kazanmaları ünlüler grubunda morelleri iyice bozdu. Skora güvenip rakibi hafife aldıklarını ifade eden ünlüler grubunun üyeleri kendi kendilerini sorgulamaya başladılar.

Survivor 3. bölümde adaya veda edecek ismin kim olacağı merakla beklenirken Acun Ilıcalı 3 günlüğüne Türkiye’ye döndü.

Yeşim Toprak

Ordu Üniversitesi Diş Hekimliği bölümünü bitirdim. Profesyonel olarak editörlük yapmaktayım.
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı