Kamu Haberleri

Survivor Finali ne zaman? Acun Ilıcalı Survivor Finalini Açıkladı

Survivorda finale çok az bir süre kala heyecan ve gerilim üst seviyede yaşanıyor. Survivorda yaşanan son gelişmelerin konuşulduğu Survivor Panoramaya katılan Acun Ilıcalı final hakkında merak edilenleri açıkladı. Survivor final tarihini ve yapılacak yeri de açıklayan Acun Ilıcalı, finale sadece ailelerin katılabileceğini belirtti.

SURVİVOR FİNALİ NE ZAMAN? TÜRKİYEDE Mİ OLACAK? Şubat ayında yeni sezonuna başlayan Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler’de son sekize kalan yarışmacılar, final mücadelesi veriyor. Acun Ilıcalı, “Enteresan günlere doğru gidiyoruz. Finale sayılı günler kaldı. Son sürprizlerimiz var onları patlatacağız, merak etmeyin. Son haftamızdaki 7 gün ise inanılmaz geçecek” şeklinde konuştu.

Acun Ilıcalı, Survivor 2020 final tarihinin ise 13-14 Temmuz olduğunu açıkladı.

Survivor finalinin İstanbul’da olacağını söyleyen Ilıcalı, “Final İstanbulda olacak ancak yeri henüz tam belli değil. Görüşmelerimiz devam ediyor, bir yer bakıyoruz. Eğer olursa çok enteresan bir yerde yapılacak Survivor finali. Finale ise sadece eski yarışmacılar ile Survivor 2020 yarışmacılarının aileleri katılacak. Ailelere 4 kişilik kontenjan versek herhalde yine 100 kişi olacak” dedi.

SURVIVORDA SİZİ ANNENİZE SORDUK OYUNU VAR Acun Ilıcalı, Survivorda her sezon bir defa yapılan Sizi annenize sorduk oyununun ise 25 Haziran Perşembe akşamı ekrana geleceğini söyledi.

Yarışmanın birincisinin araba kazanacağını söyleyen Acun, “Yarışmacılar arabayı çok istediği için muazzam bir yarışma olmuş. Ancak oyunda annelerinin verdikleri cevaplara inanmayanlar olmuş ve oyunu yarıda kesmişler. Annelerinin videoları gösterilerek ikna edilmişler” dedi.

Reha Akyürek

Bilgi Üniverstesi Elektronik Mühendisliği bölümünü bitiridim. Profesyonel olarak haber editörlüğü yapmaktayım.
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı