Taşeron Haber

Survivor 2020’de Tayfun Nisa aşkı mı doğuyor?

Survivor 2020’de Tayfun Nisa aşkı mı doğuyor?
04 Mart 2020 - 12:22

Survivor 2020’de bir aşk mı doğuyor. Sosyal medyanın gündeminde dün akşamdan beri bu var. Gönüllüler takımında yer alan Emrah’ın oğlu Tayfun’la performansıyla dikkat çeken Nisa arasındaki yakınlaşma sosyal medyada “Survivor’da Aşk Zamanı” yorumlarına neden oldu.

Survivor 2020 diğer Survivorlara göre daha hızlı ve şaşırtan gelişmelerin yaşandığı bir seyir aldı. Survivor 2020’de tarihin en hızlı elenen yarışmacılarını da gördük, büyük umutlarla adaya gelen daha sonra sağlık sorunları nedeniyle diskalifiye edilen ünlüleri de gördük. Şimdi de Survivor 2020 yine sıra dışı bir haberle gündemde. Adada ünlülerin takımının iki yarışmacısı arasındaki yakınlaşma Survivor’da Aşk mı var sorularını gündeme getirdi. İkiliyi birbirine yakıştıran sosyal medya kullanıcıları, bakın nelere dikkat çektiler.

SARILMALARI DİKKAT ÇEKİYOR

Emrah’ın oğlu Tayfun Erdoğan son günlerde babasıyla ilgili açıklamalarıyla gündeme geliyordu. Bir den ibrenin yönü aşka döndü ve Tayfun’un adı Nisa’yla aşk yaşadığı yönündeki haberlerle gündeme geldi. Yarışmanın fenomenleri ikiliyi birbirine yakıştırırken, aralarındaki yakınlaşmayı da Adada Aşk Başlıyor şeklinde yorumladılar.

Babasıyla yaşadığı sorunlarla gündeme gelen Tayfun, adada son zamanda kazandığı her yarış sonrası koşarak Nisa’nın yanına gidiyor ve ona sarılıyor. O kadar içten sarılıyor ki ikili, bu ilgi alaka herkesin durumunu çekmiş durumda.

ADADA AŞK KONUŞULMUYOR

Tayfun’la Nisa’ya bu konu direk olarak söylenmedi ama yakında bu durumdan haberleri olması bekleniyor. İkilinin bundan sonraki davranışları ve yakınlaşmaları daha da dikkatli izlenecek. Adada aşk olmasına bir engel yok ve bu Survivor kurallarına aykırı değil.

TAYFUN BABASIYLA SORUNLARIYLA GÜNDEME GELMİŞTİ

Tayfun Erdoğan son günlerde babasıyla yaşadığı sorunlarla gündeme gelmiş ve babasının ona maddi destek vermediğinden yana dert yanmıştı. Babasına karşı hiçbir saygısızlığı olmadığını söyleyen Tayfun, arkadaşı Yasin’in “Sen gitseydin özür dileseydin babandan. Ben ne yaptım ki sana?” diye sorsaydın. Demesi üzerine Kapadokya’da babasının film çektiği esnada gittiğini ama kapıdan içeri alınmadığını, babasının asistanının “Baban seninle görüşmek istemiyor.” Diyerek kendisini gönderdiklerini söyledi.

Tayfun’un bu sözleri Tüm Türkiye’yi duygulandırmıştı. Emrah’tan herhangi bir açıklama gelmemişti ve sessiz kalmayı tercih etmişti.

Türkiye ve Dünyayı yakından takip eden bir aile olarak Türkiye, İstanbul’dan Türkiyeden ve dünyadan tüm haberleri, son dakika gelişmelerini ve haber niteliği taşıyan tüm bilgileri okuyucularımızla paylaşmak ve onlara doğru ve tarafsız haberleri sunmak amacı ile yola koyulduk.