Gündem Haberleri

Survivor 2020 ilk bölüm hızlı başladı

TV8 ekranlarında ilk bölümü yayınlanan Survivor 2020 hızlı bir giriş yaptı. İlk günkü bölümde Survivor’un ilk kavgası yaşanırken bir yandan da ilk eleme adayı belli oldu.

TV8 ekranlarında ilk bölümü yayınlanan Survivor 2020 hızlı bir giriş yaptı. İlk günkü bölümde Survivor’un ilk kavgası yaşanırken bir yandan da ilk eleme adayı belli oldu. Survivor tarihinde adaya en erken veda edecek olan kişinin kim olacağı merakla bekleniyor.

Survivor 2020 Acun Ilıcalı’nın yaptığı açılış konuşmasıyla başladı. Geçen yılların aksine yeni değişiklikler yapılan Survivor’da en dikkat çeken değişiklik ise bazı geceler yarışmacıların adanın ortasında bulunan bir nehirin kenarında kalacak olmalarıydı. Acun Ilıcalı “Nehirde timsah olmadığının garantisini veriyoruz. Onun dışında her hayvan olabilir. Sağlık ekiplerimiz her an müdahaleye hazır.” Diyerek yarışmacıları uyardı.

Ünlülüler Gönüllüler konseptinin devam ettiği Survivor’da gruplar baraka oyunuyla karşı karşıya geldi. Oyun sırasında suya ilk düşen Ersin Korkut olurken, Yasin Obuz ve Parviz Abdullayev arasındaki gerginlik yarışmaya damgasını vurdu.  Oyunda birbirine sert müdahalelerde bulunan ikili arasındaki tansiyon bir anda yükselince arkadaşları araya girerek ortamı yumuşatmaya çalıştı.

Yasin yere düştükten sonra yüzüne yastıkla vurulmasına sinirlenerek “Yüzüme vuruyorsunuz öyleyse bizde vuralım” diyerek tepki gösterdi. Gerginliğe son noktayı koyan Acun Ilıcalı oldu ve sayıyı ünlüler takımının aldığını söyledi.

İp, çekiç, çivi ve testereden oluşan baraka kurma malzemelerini kazanmak için yapılan oyunun kazananı ünlüler takımı oldu. Barakası olan ekibin daha dinç kaldığı ve geceler daha korunaklı olduğu düşünülünce oyunun ne kadar önemli olduğu daha da iyi anlaşılır oldu.

Ardından oynanan Dokunulmazlık oyununda Ardahan ile Burak arasında da tartışma çıktı. Ardahan’ın oyunu kaybetmesi ve takım arkadaşlarına kızması sonrası Burak’ın bu duruma tepki vermesinin ardından Ardahan’ın söylediği “Ben senin yaşındayken sen emzikteydin.” Lafı Burak’ı deyim yerindeyse çıldırttı ve tartışma buradan alevlendi.

Dokunulmazlık oyununda Gönüllüler takımı kaybetti ve eleme oylamasına gittiler. Oylamada Fatma ismi en çok yazılan isim oldu. Fatma’dan sonra ismi en çok yazılan isim Evrim oldu.  Salı akşamı yapılacak konseyde bir isim daha belirlenecek ve adaya veda eden ismin kim olacağı belli olacak.

Survivor 2020’nin ilk bölümünde oynanan 2 oyunu da Ünlülerin kazanması ünlüler takımının daha güçlü olduğu intibası uyandırdı.

Yeşim Toprak

Ordu Üniversitesi Diş Hekimliği bölümünü bitirdim. Profesyonel olarak editörlük yapmaktayım.
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı