Kamu Haberleri

Son Dakika: “Erdoğan’ın Müjdesini İki Gün Önce Öğrendim” Dedi ve Açıkladı

Erdoğan ın müjdesi hakkında açıklama.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan önceki gün bir açıklama yaptı ve Cuma günü müjde vereceğini söyledi. Erdoğan yaptığı açıklamada,”Şu anda bu müjdenin biz de hayalleri ve rüyası içerisindeyiz. Cuma günü inşallah bu müjdeyi tüm milletimize vermek suretiyle Türkiyede yeni bir dönemin açılacağına da şimdiden inanıyorum. Tabii açıklarsam bu işin heyecanı, her şeyi kaybolur. Onun için açıklamamakta fayda var diye düşünüyorum.” dedi.

İLK AÇIKLAMALAR GELDİ

Erdoğan ın bu açıklaması gündemde çok konuşuldu. Birçok kişi doğalgaz, petrol bulundu iddialarını ortaya atarken Bloomberg, Türkiyenin Karadenizde Doğalgaz bulduğunu iddia etti. 

Önceki gün CNN Türkte Tarafsız Bölge, programına katılan Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek müjde hakkında şu ifadeleri kullandı:

“Cumayı beklemeden programda müjdeler açıklanmış oldu. Sayın Cumhurbaşkanımıza bırakalım müjdeyi ama verilen bilgiler, Zonguldak açıklarında hidrokarbon yatakları, doğal gaz bulunduğunu son bir iki gün içerisinde biz de öğrendik. Ama Sayın Cumhurbaşkanımız müjdesini kendisi verecektir, o müjdenin ne olduğu konusunda izin verirseniz bir açıklama yapmayalım”

Reha Akyürek

Bilgi Üniverstesi Elektronik Mühendisliği bölümünü bitiridim. Profesyonel olarak haber editörlüğü yapmaktayım.
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı