Gündem Haberleri

Prefabrik Ev, Konteyner Ev Modelleri ve Fiyatları

Konteyner evler son dönemlerde oldukça fazla tercih edilmektedir. Depreme dayanıklılığı, yaşamı kolaylaştıran özellikleri ile insanların yeni yaşam alanlarında en çok tercih ettikleri ürün konteynerler olmaktadır. Bir diğer cezp edici nokta ise konteyner ev fiyatları olmaktadır. Çünkü tam donanımlı olarak teslim edilen konteynerler oldukça ekonomik yapılardır.

Konteyner evleri tasarlarken yaz kış kullanımı ve uzun süre dayanıklılığı ön planda tutmaktayız. Beton yapılar gibi sürekli sorunlar çıkarmasının yerine keyifli anlarınıza ve güzel anılarınıza eşlik edecek donanımda evlerimiz ile müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermekteyiz.

Her mevsimde kullanılması için konteyner evlerde gerekli yalıtım sistemi bulunmaktadır. Özel yer kaplamaları, PVC yapıları, Hazır mutfak seçenekleri, elektrik ve su bağlantısı hazır bir şekilde ürünü teslim etmekteyiz. Konteyner evinizi sadece elektrik ve su şebekesine bağlamanızın ardından tüm aksamları ile çalıştığını göreceksiniz.

Hayallerinizdeki Eviniz Konteyneriniz

Konteyner evlerde genellikle en çok ikili olarak isimlendirdiğimiz ve yaklaşık olarak 42 m2 kullanım alanı olan tercih edilmektedir. Ancak konteynerler depreme dayanıklı ve insan sağlığını gözeten ürünler ile üretildiği için istediğiniz büyüklükte de evler tasarlayabilmekteyiz.

Konteyner evlerinizi katlı ve çok odalı olarak da yapmaktayız. Yine en kaliteli malzemelerden tasarladığımız konteynerleri demonte bir şekilde istediğiniz yere uzman ekibimiz ile kurmaktayız. Konteyner evler için eğer küçük seçimler yapılmış ise aynı gün içinde teslim yapmamız söz konusu olabilmektedir. Bu sayede eviniz hemen birkaç saat içinde teslim ve kurulumu bitmiş bir halde olmaktadır.

Konteyner evlerin bir diğer güzel yanı da klima ve diğer ısıtıcı veya soğutucu sistemlerce mevsime uygun sıcaklığa gelebilmesidir. Ayrıca konteyner evlerimiz uzun zaman boya veya herhangi bir bakıma ihtiyaç duyulmadan kullanılabilmektedir.

Konteyner Evin Avantajları

Konteyner evler kullanıcıları için çok sayıda avantajı da beraberinde getirmektedir. Konteynerler evlerimiz her şey hazır bir şekilde teslim edildiği için ekstra masraf yapmamaktasınız. Beton inşalara göre konteyner ev fiyatları çok daha ekonomiktir. Zaman ve maliyet olarak minimum kayıp sağlamaktadır. Bu nedenle oldukça fazla tercih edilmektedir. Ayrıca kısa sürede teslim edilmesi ile de hemen bulunduğunuz alanları eviniz gibi benimsemenize de yardımcı olmaktadır. Keyifle yaşamak istediğinizi her yer için konteyner evlerimizden birini seçmeniz yeterli gerisini uzman ekibimiz halletmektedir.

Reha Akyürek

Bilgi Üniverstesi Elektronik Mühendisliği bölümünü bitiridim. Profesyonel olarak haber editörlüğü yapmaktayım.
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı