Taşeron Haber

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’den, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’a Tebrik Mesajı

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli , Twitter üzerinden yayınladığı mesajla Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk ve mesai arkadaşlarına başarı diledi .

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’den, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’a Tebrik Mesajı
22 Eylül 2020 - 23:34

Milliyetçi Harekat Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli , Twitter üzerinden yayınladığı mesajla Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk ve mesai arkadaşlarına başarı diledi .

İŞTE O MESAJ…

“DİLERİM BÜTÜN ÖĞRENCİLERİMİZ SINIFLARINA VE ÖĞRETMENLERİNE KAVUŞUR”

* KOVİD-19 nedeniyle yüz yüze eğitime ara verilmişti. Alınan tedbirlerle anasınıfı ve ilkokul birinci sınıflar için okul kapıları açıldı. Yeni eğitim ve öğretim dönemi de uzaktan eğitim yoluyla 31 Ağustosta başladı. Evlatlarımıza, ailelerine ve öğretmenlerimize hayırlı olsun diyorum.

* Üstün bir gayret gösteren Milli Eğitim Bakanımızı ve mesai arkadaşlarını hassaten kutluyor, başarılar diliyorum.

* Dilerim ki, bütün öğrencilerimiz kısa süre içinde sınıflarına ve öğretmenlerine kavuşur. Kontrollü yüzyüze eğitim sürecinde okul yöneticilerimizin, öğretmenlerimizin, elbette sevgili çocuklarımızın büyük bir hassasiyet ve dikkat göstermeleri de yegâne temennimdir.

Türkiye ve Dünyayı yakından takip eden bir aile olarak Türkiye, İstanbul’dan Türkiyeden ve dünyadan tüm haberleri, son dakika gelişmelerini ve haber niteliği taşıyan tüm bilgileri okuyucularımızla paylaşmak ve onlara doğru ve tarafsız haberleri sunmak amacı ile yola koyulduk.