Gündem Haberleri

Kurtlar Vadisi Oyuncusu korona virüsten dolayı öldü! Kıvanç Tatlıtuğ’un test sonucu bekleniyor

Kurtlar Vadisi oyuncularından birinin Korona Virüs nedeniyle hayatını kaybettiği ortaya çıktı. Kıvanç Tatlıtuğ’un da Korona Virüs şüphesi taşıdığı ve test sonucunun beklendiği açıklandı.

Türkiye’de korona virüs yayıldıkça ünlü isimlere de bulaşmaya başladı. Dün Kırklareli Valisi ve 4 Kaymakam’a virüs bulaştığı açıklanmıştı. Bugünde Kurtlar Vadisi oyuncularından birinin Korona Virüs nedeniyle hayatını kaybettiği ortaya çıktı. Kıvanç Tatlıtuğ’un da Korona Virüs şüphesi taşıdığı ve test sonucunun beklendiği açıklandı.

Korona Virüs Türkiye’de yayılmaya devam ediyor. 13 binin üstünde vaka sayısının olduğu yurtta, tanıdık simalarda da korona virüs vakaları çıkmaya başladı. En son Fatih Terim ve Abdurrahim Albayrak’ta korona virüs çıkmıştı ve hastanede tedavi altına alınmışlardı.

USTA OYUNCU TURHAN KAYA ÖLDÜ

Kurtlar Vadisi’nde oynayan “Ordinaryüs” karakterini canlandıran usta oyuncu Turhan Kaya’nın Korona virüse yakalandığı ve hayatını kaybettiği öğrenildi. Usta oyuncunun kuru öksürük şikayetiyle hastaneye başvurduğu ardından yapılan Covid-19 testinin sonucunun pozitif çıktığı açıklandı.

Şu ana kadar Türkiye’de 214 kişinin can kaybına neden olan Korona Virüs nedeniyle hayatını kaybedenlerden birinin de Usta Oyuncu Turhan Kaya olduğu öğrenildi. 69 yaşındaki usta oyuncu öksürük şikayetiyle başvurduğu Sultan Hamid Han Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yapılan testin pozitif olarak çıkması üzerine tedavi altına alındı fakat yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

10 gün önce hastaneye başvuran oyuncunun yoğun bakım servisine alınarak tedavisine devam edildiği esnada yaşamını yitirdiği belirtilirken, Turhan Kaya’nın temas kurduğu annesi, kız kardeşi ve oğlunda yapılan testler negatif çıktı. Turhan Kaya’nın ailesi usta oyuncunun virüsü hastanede kaptığı iddia ediyorlar. Turhan Kaya’nın eski eşi yurt dışında olduğu için cenazesine katılamadı.

KIVANÇ TATLITUĞ HASTANEDE TEST SONUCUNU BEKLİYOR

Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ’da kendini iyi hissetmediği için hastaneye başvurdu ve test sonucunu bekliyor. Sosyal Medyadan basında çıkan haberler üzerine bir açıklama yapan Tatlıtuğ, 15 gündür eşiyle evde olduklarını ve kendini iyi hissetmemesi üzerine başvurduğu hastanede müşahade altına alındığı ve test sonucu beklediğini ifade ederek, iyi olduğunu merak edilecek bir durum olmadığını, test sonucu çıktığında bilgilendirme yapacağını açıkladı.

Kıvanç Tatlıtuğ’un Kemerburgaz’daki ormanlık alandaki evinde eşiyle birlikte inzivaya çekildiği biliniyordu. Usta Oyuncunun test sonucunun bugün açıklanması bekleniyor. Magazin dünyasında şok etkisi yapan haberin detayları geldikçe aktaracağız.

Mert ÖNCÜ

Trakya Üniverstesi Mekatronik Mühendisliği bölümünü mezunuyum. Profesyonel haber editörlüğü yapmaktayım.
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı