Taşeron Haber

Bakan Ziya Selçuk’tan uzaktan eğitim paylaşımı

2020-2021 Eğitim Öğretim Yılının başlamasına 2 gün kala Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’tan sosyal medya hesabı üzerinden duygu yüklü paylaşım geldi.

Bakan Ziya Selçuk’tan uzaktan eğitim paylaşımı
29 Ağustos 2020 - 2:34

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Instagram hesabından uzaktan eğitim süreciyle ilgili bir paylaşım yaptı. Uzaktan eğitimle ders başı yapmaya son iki gün kaldığını aktaran Bakan Selçuk, öğrenciler, öğretmenler, veliler ve okul yöneticilerinin büyük bir sorumlulukla ekran başında olacağını ifade etti.

“HER BİR ÇOCUĞUMUZ OKUL HEYECANINI HAK EDİYOR”

Bakan Selçuk paylaşımında; Pazartesi gününden bu yana öğretmenlerimiz okullardalar. Ben de Ankara’da ve Bitlis’te öğretmenlerimizin mesleki gelişim programlarına katıldım. 31 Ağustos Pazartesi günü ders başı yapacak meslektaşlarıma şimdiden kolaylıklar diliyor; bu zorlu süreçte eğitime verecekleri her destek için ülkem adına kendilerine teşekkür ediyorum.

Uzaktan eğitimle ders başı yapmak için son iki günümüz… Pazartesi günü sabah okullar açılıyor. Öğrenciler, öğretmenler, veliler, okul yöneticileri, hepimiz büyük bir sorumlulukla ekran başında olacağız. Okullar yüz yüze açılacak olsaydı şu iki gün nasıl bir tatlı telaş içinde olacaksak yine aynısını yaşayalım lütfen. Her bir çocuğumuz, okul heyecanını hak ediyor, ifadelerinde bulundu.

Türkiye ve Dünyayı yakından takip eden bir aile olarak Türkiye, İstanbul’dan Türkiyeden ve dünyadan tüm haberleri, son dakika gelişmelerini ve haber niteliği taşıyan tüm bilgileri okuyucularımızla paylaşmak ve onlara doğru ve tarafsız haberleri sunmak amacı ile yola koyulduk.