Kamu Haberleri

ATA AÖF final sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

Atatürk Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesinde (ATA AÖF) öğrenim gören öğrenciler, bahar dönemi final sınavlarının online olarak yapılmasının ardından, bu kez sonuçların açıklanacağı tarihe odaklandı. Sınavlara katılım sağlayan on binlerce öğrenci, sonuç açıklama tarihini sorguluyor. Peki, ATA AÖF final sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

2019-2020 eğitim dönemi ATA AÖF online final sınavları tamamlandı. Sınavlarına sorunsuz şekilde katılım sağlayan on binlerce açık öğretim öğrencisi şimdi sonuç tarihine odaklandı. Gözler şimdi Atatürk Üniversitesinden gelecek sonuç açıklama haberinde. İşte, ATA AÖF final sınav sonuçları hakkında ayrıntılar…

ATA AÖF online final sınavları bugün sonra eriyor. Sınavların sona ermesinin ardından değerlendirme safhasına geçilecek. Üniversiteden yapılan açıklamada; “Sınav sonuçları 25 Haziran 2020 tarihinden sonra topluca ilan edilecektir.” ibaresi yer alıyor.

Korona virüsü tedbirleri kapsamında bu yıl online olarak gerçekleştirilen final sınavlarının soru ve cevaplarının cuma gününe kadar yayınlanması gerekiyor. Daha önce de online olarak gerçekleştirilen vize sınav soru ve cevapları 2 gün içerisinde ATA AÖFün resmi web adresinden yayınlanmıştı.

Tüm gelişmeleri Taşeron Haber olarak sizler için an be an aktarmaya devam edeceğiz. 

MAZERET SINAVI OLACAK MI? 

15-24 Haziran 2020 tarihleri arasında Final sınavına girmeyen öğrenciler için daha sonra hiçbir şekilde telafi ya da mazeret sınavı hakkı verilmeyecek.

Bizi Twitter, Facebook, İnstagram ve Telegramdan takip edebilirsiniz.

Reha Akyürek

Bilgi Üniverstesi Elektronik Mühendisliği bölümünü bitiridim. Profesyonel olarak haber editörlüğü yapmaktayım.
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı