Kamu Haberleri

557 Sözleşmeli Personel alımı için Başvurular İnternetten Devam Ediyor

Ankara Üniversitesi sözleşmeli personel alımı için 12 Haziran tarihinde başlayan başvuru işlemleri 26 Hazirana kadar internet üzerinden devam edecek.

Ankara Üniversitesi Personel Daire Başkanlığının resmi sayfasından yapılan açıklamada, 4 B sözleşmeli personel alımına dair detaylara ilgili resmi sayfadan erişim sağlanabileceği hatırlatılarak, “Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar’ın Ek 2. maddesine göre Üniversitemizde toplam 557 pozisyona 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesi uyarınca sözleşmeli personel alınacaktır.Ankara Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığının (https://pbs.ankara.edu.tr/basvuru)  internet sitesinde bulunan başvuru formu 12.06.2020-26.06.2020 tarihleri arasında eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulduktan sonra, istenilen belgeler elektronik ortamda başvuru formuna eklenecektir. Şahsen veya adayların posta yoluyla yapacakları başvurular kabul edilmeyecektir.” denildi.

Başvuru sürecine dair detaylı bilgilendirme, kontenjan dağılımı ve merak edilen diğer konular için aşağıdaki bağlantıdan başvuru kılavuzuna erişim sağöanabilir. 557 personel alımı başvuru kılavuzu için TIKLA.pdf

Reha Akyürek

Bilgi Üniverstesi Elektronik Mühendisliği bölümünü bitiridim. Profesyonel olarak haber editörlüğü yapmaktayım.
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı