Aromatik Bakım Sunan Darphin Ürünleri

Aromatik Bakım Sunan Darphin Ürünleri
Aromatik Bakım Sunan Darphin Ürünleri admin
Bu içerik 747 kez okundu.
Reklam

 

Darphin Firması 1953 yılında Pierre Darphin tarafından Paris’te kurulmuştur . Aromatik bitki ve esansları dermatoloji alanında yüksek teknoloji ile birleştiren firma, istikrarlı bir yükselişle beraber, günümüzde tüm dünyada tanınan, kişisel bakım ve güzelliğin vazgeçilmez unsurlarından birisi haline gelmiştir.

Kozmetik endüstrisi gelişimine 1958 yılında başlamış, Paris bu alanda yoğunlaşan şehirlerden biri olmuştur. Pierre Darphin aynı sene aromatik bitki ve esansları teknolojiyle birleştirerek Darphin Enstitü'sünü kurmuştur.

Pierre Darphin'in eşsiz ve lüks cilt bakımı yaratma felsefesi ile en özel formüller yaratılmış ve sektöre yön verilmiştir. Paris'teki ilk güzellik enstitüsünü kurduğunda çığır açan cilt bakım teknikleri, duyumsal tecrübe ve kişiselleştirilmiş cilt bakım protokolleriyle güzellik sektöründe devrim yaratmıştır. Pierre Darphin bütünsel güzelliği savunanların başında gelmektedir. Enstitüde güzellik uzmanı, masaj terapistleri ve manikür uzmanları ile tüm vücut için mümkün olan cilt bakım ritüeli sunulmasını sağlamıştır. Pierre Darphin'in oluşturduğu cilt bakım yaklaşımı 50 yıl sonra bile üretilen her aromatik bakım, serum ve kremin temelini oluşturmaktadır.

Cilt bakımı konusunda önder markalardan biri olan Darphin, aromatik sonuçlar elde etmek için gül tomurcuğu kullanıyor. Pierre Darphin bakımların en önemli bileşeninin uygulanan ürünlerin cilt tarafından emilimini sağlayan spesifik masaj teknikleri olduğuna inanmıştır. 1958’de tüm bakımların kalbi sayılan protokolü geliştirerek Darphin Enstitüde uygulamıştır.

Darphin’deki tüm masajlarda kullanılan Pressure point masajı cilde enerji ve dengesini geri kazandırırken uygulanan serum içeriklerinin emilimini artırıyor. Darphin ürünleri Ikonik deep masaj doğal “yüz sıkılaştırma” hissi uyandırıyor. Phyto-drainage aromatik bakımlarla lenfatik sistemden toksinlerin atılmasını sağlıyor.

Darphin serumları tüm duyuları harekete geçirirken yoğun, anında ve uzun süreli etki sağlıyor. Hafif ve zengin dokularıyla cilt tipine göre seçebileceğiniz kremler gözle görülür sonuçlar doğururken cildinizin günden güne daha güzel bir görünüm kazanmasına yardımcı oluyor.

Aromatik esansların en saf halini içeren aromatik bakımlar tüm duyularınızı ve hislerinizi canlandırarak kendinizi daha güzel ve zinde hissetmenizi sağlıyor. Darphin Ürünleri Cildi uyarma, yatıştırma, canlandırma, detoks gibi özellikleri olan aromatik bakımlardan cildinize uygun olanı seçebilirsiniz.

Darphin markasının en etkili serilerinden biri olan Darphin Melaperfect’i tanıyacağımız bu yazımızda, serideki ürünlerin özelliklerini yakından inceleyeceğiz.

Darphin Melaperfect

MELAPERFECT yenilikçi teknolojisiyle, koyu lekeler ve birikmiş melanin kümelerinin küçülmesine ve cilt yüzeyine dağılmalarına yardımcı olur. Koyu lekelere karşı lazer teknolojisinden ilham alan etkisi (birikmiş Melanin pigmentlerinin küçültülmesi) ile devrim yaratan teknolojiye sahiptir. Anti-oksidan zengini bitkisel içerikleri cildi yormadan etki etmekte ve cildin doğal savunma gücünü arttırarak cildi lekelenmeye karşı korumaktadır.

Darphin Melaperfect Anti-Dark Spots Treatment Serum Özellikleri

·         Bioteknolojik temelli ve bitkisel bileşenler içeren patentli Selevtive Mela System ile koyu lekelerin görünümünün en aza indirilmesine yardımcı olur.

·         İçerdiği antioksidanlar sayesinde cildin doğal gücünü arttırarak daha dayanıklı olmasını sağlar ve böylece sağlıklı görünümünü korumasına yardım eder.

·         1 haftalık sabah / akşam düzenli kullanım sonucunda koyu lekelerin boylarında ve yoğunluğunda azalmalara, 8 hafta sonunda ise görünümünde yarı yarıya azalma yardımcı olur.

·         Cildin doğal pürüzsüz yapısını geri kazanmasını sağlayarak lekeli görünümün düzenlenmesine yardımcı olur.

Darphin Melaperfect Foundation Lekelenme Karşıtı Bakım SPF 15 Özellikleri

·         Cilt yüzeyindeki ve koyu lekelerin görünümünü kapatır.

·         Özel formulü ve içeriğindeki UV koruyucular ile koyu lekelerin görünümünün günden güne azalmasına yardımcı olur.

·         Bitkisel içerikleri sayesinde cilt hücrelerinin yenilenmesini sağlayarak, oluşması muhtemel lekeleri engeller.

Darphin Melaperfect Anti-Dark Sports Treatment Özellikleri

·         Yumuşak ve hafif emülsiyon yapısıylabelirgin koyu lekelerin görünümünü azaltmak ve cildinizin daha güzel görünmesini sağlar.

·         Cildinizi uzun vadede daha dengeli ve genç görünümlü olmaya yardımcıdır.

·         Özel formülü sayesinde, cilt hücrelerinin yenilenmesini sağlar ve hiperpigmentasyonun önüne geçer.

·         Cildi besler ve nemlenmesine yardımcı olur.

Dünyanın önde gelen cilt bakım ürünlerini geliştiren Darphin markasının ürünlerine narecza adresinden ulaşarak detaylı olarak inceleyebilir ve güvenle sipariş verebilirsiniz.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor