Kamu Şirket İşçileri Derneğinde Seçim… | Taşeron Haber
Taşeron Haber Sitesine Hoş Geldiniz - 18 Nisan 2014, Cuma

Kamu Şirket İşçileri Derneğinde Seçim…

20 Şubat 2012
Yorumlar Kapalı

Resim bulunamadı

 

 

Kamu şirket işçileri sosyal yardımlaşma ve dayanışma derneği olarak bugüne kadar sadece sağlık alanında çalışmamızdan dolayı diğer kurumlarda çalışan şirket personellerinden gelen talep doğrultusunda yönetim kurulunda alınan karar gereği III: Olağan üstü genel kurul yapılmak üzere karar alınmıştı. 19.02.2012 tarihinde dernek binasında yapılan genel kurul üyelerin katılımıyla tamamlandı. Genel kurul öncesinde yönetim kurulu başkanımız Adem KURU tekrar III. Olağan üstü genel kurulda aday olacağını açıklamıştı.

Saat: 13.00 da başlayan Genel Kurulda Divan Başkanlığına Rıza ÖZTEKİn Katip Üyeliğe Davut AYDIN Serdar ERKIRKLAR ve Nazmi ÇORLU seçildi.

Genel Kurul toplantısının açılış konuşmasını yapan Divan Başkanı Rıza ÖZTEKİN Derneğin çalışmaları ve neden genel kurul ihtiyacı doğduğunu üyelere anlatarak, III. olağan üstü genel kurulda gündem ve yapılan tüzük değişikliği katılımcıların oylarına sunuldu.

Delegelerin oy çokluğu ile tüzük değişikliği şube açma yetkisi yeni seçilecek yönetim kuruluna verildi.

III: Olağan üstü genel kurulda tek liste olmasından dolayı Adem KURU üyelerin teveccühleriyle tekrar göreve seçildi.

Kuru verdiği mesajda ” İnşallah bu genel kurul ve sonrası işçilerimiz için güvenilir gelecek için birlik ve beraberlik için hayırlı olacaktır. Allahın izni ile Ülke genelinde kurulan tüm dernek başkanları ve yöneticilerle koordineli ve alınan kararlara riayet ederek çalışacağız. Önemli olan iki yıl önce tohum olarak toprakla buluşan bu kurumun bugün kısa zamanda meyve verir hale gelmiş olmasıdır. bunu başaran o tohuma gözü gibi bakanlar ondan ilgi ve sevgisini eksit etmeyenler olmuştur. Bizler kamuda çalışan şirket personellerine vekaleten hizmet etmek için buradayız. Emin olun emanetiniz ehil ellerdedir” dedi

III. Olağan üstü genel kurulun Sivas ve Ülkemize hayırlı olmasını temenni ederiz.

Kaşid yönetim kurulu


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.