Yoğun Bakım Hemşireliği sertifikaları verildi

Türkiye Kamu Hastaneleri Birliği Başkanlığı tarafından Batman Bölge Devlet Hastanesine verilen 'Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı Uygulama' yetkisi doğrultusunda verilen eğitimin sonunda 17 hemşireye sertifika verildi. 'Yoğun Bakım Hemşireliği' sertifikaları verildi

Yoğun Bakım Hemşireliği sertifikaları verildi
Yoğun Bakım Hemşireliği sertifikaları verildi admin
Bu içerik 537 kez okundu.

Sağlık Bakanlığı ile Türkiye Kamu Hastaneleri Birliği Başkanlığı tarafından Batman Bölge Devlet Hastanesine verilmiş olan yoğun bakım hemşireliği “Sertifikalı Eğitim Programı Uygulama” yetkisi doğrultusunda düzenlenmiş eğitimin birinci etabı başarıyla tamamlandı. İlk etap eğitim programında 17 hemşireye yoğun bakım hemşireliği sertifikaları verildi.

Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı kapsamında verilen eğitiminin birinci etabı başarıyla tamamlandı.

Sertifika törenine Genel Sekreter Dr. Hakan Pamukçu, İdari Hizmet Başkanı Beşir Ulutaş, Hastane Yöneticisi İdris Yıldırım’ın yanı sıra sağlık yöneticileri ile eğitim alan hemşire ve eğitmenler katıldı.

Sertifika töreninde konuşan Dr Hakan Pamukçu, yoğun bakım hemşireliği eğitimi ile koruyucu, geliştirici ve rehabilite edici girişimlerle bireyin fiziksel, psikolojik ve sosyal olarak güçlenmesini sağlayan, hasta ve aileleri ile terapötik iletişim kuran, sağlık bilimi ve teknolojisindeki gelişmelere, yeni tedavi ve bakım yöntemlerine uyum sağlayabilen, acil, kritik ve karmaşık hasta bakım gereksinimlerini karşılayabilecek yetkinliğe sahip sorun çözme becerisi gelişmiş, yoğun bakım hemşirelerinin yetiştirilmesini amaçladığımız birinci etap eğitim programını başarıyla tamamlayanları tebrik ederek başarılar diledi.

Yapılan konuşmanın ardından eğitimi başarıyla tamamlayan 17 hemşireye sertifikaları verildi.  (İLKHA)

Türkiye Kamu Hastaneleri Birliği Başkanlığı tarafından Batman Bölge Devlet Hastanesine verilen 'Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı Uygulama' yetkisi doğrultusunda verilen eğitimin sonunda 17 hemşireye sertifi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor