Yapıcıoğlu güven tazeledi

Ankara'da gerçekleşen HÜDA PAR 2.Olağan Büyük Kongresi'nde mevcut başkan Zekeriya Yapıcıoğlu, güven tazeledi. Yapıcıoğlu güven tazeledi

Yapıcıoğlu güven tazeledi
Yapıcıoğlu güven tazeledi admin
Bu içerik 282 kez okundu.
Reklam

Ankara Ulus'ta bulunan Atatürk Spor ve Sergi Sarayı'nda yapılan HÜDA PAR 2.Olağan Büyük Kongresi sona erdi. Saat 10.00'da başlayan HÜDA PAR kongresi saat 15.00'te sona erdi. Kongre’de yapılan seçimde, mevcut başkan Zekeriya Yapıcıoğlu, yeniden HÜDA PAR Genel Başkanı olarak seçildi. 

“Dürüst Siyaset, Gerçek Adalet, Hür Dava ve Hür Dünya” sloganları altında alınan karar doğrultusunda Genel Başkanlık oylaması ile GİK, Şura Meclisi ve Merkez Disiplin üyeleri, oylaması ayrı ayrı yapıldı. Yapılan seçimde 974 delegeden 651 kişi oy kullandı. Oy kullanan 651 delegenin oyunu alan mevcut başkan yeniden HÜD PAR Genel Başkanlık koltuğuna oturdu. 

Son olarak teşekkür konuşması için kürsüye Yapıcıoğlu, Allah’a hamd ettikten sonra katılımcıları selamladı. Yapıcıoğlu, “Aziz kardeşlerim! Göstermiş olduğunuz teveccühten dolayı size teşekkür ediyorum. Rabbim, bu ağır yükü taşırken kuvvet versin, elimizden tutsun, yol göstersin. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da halkımızı doğru yolu göstermeye, adil olmaya devam edeceğiz. Herkesin duasına ihtiyacım var. Davamız: huzurdur, barıştır, kardeşliktir.” dedi.

Yapıcıoğlu, konuşmasını dua ile bitirdi. Yapıcıoğlu’nun duasına salonda bulunan delegeler de ‘Amin’ diyerek eşlik ettiği görüldü. (M. Salih Keskin – İLKHA)

Ankara'da gerçekleşen HÜDA PAR 2.Olağan Büyük Kongresi'nde mevcut başkan Zekeriya Yapıcıoğlu güven tazeledi. Yapıcıoğlu güven tazeledi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor