Engelli öğrenciler yararına kermes

Batman’da bazı öğretmen ve öğrenciler, engelli öğrenciler yararına kermes düzenledi. Engelli öğrenciler yararına kermes

Engelli öğrenciler yararına kermes
Engelli öğrenciler yararına kermes admin
Bu içerik 384 kez okundu.
Reklam

10-16 Mayıs Engelliler Haftası nedeniyle, Batman Özel Eğitim Uygulama Merkezi öğretmen, öğrencileri ve öğrenci velilerinden engelli öğrenciler yararına kermes düzenlendi.

Atatürk Parkında gerçekleşen kermese, Milli Eğitim Müdürü Yardımcıları Mehmet Naci Şemdinoğlu, Zübeyir Yılmaz, öğretmenler, öğrenciler, veliler ve vatandaşlar katıldı.

Bu yıl 4’üncüsü yapılan geleneksel kermeste, satışa sunulan ev yemekleri ve engelli öğrencilerin hazırladığı çeşitli hediyelik eşyaların yanı sıra, kermese katkı sunan iş yerlerinden toplan 272 hediyenin yer aldığı çekiliş kermesin sonunda yapılarak şanslı katılımcılara hediyeleri verildi.

Batman Özel Eğitim Uygulama Merkezi Müdürü Veysi Aksoy gerçekleştirdikleri kermeste kendilerini yalnız bırakmayan Milli Eğitim Müdürlüğü yetkililerine, kermes ve sergide emeği geçen öğretmen ve velilere teşekkür etti.

Milli Eğitim Müdürü Yardımcısı Mehmet Naci Şemdinoğlu da etkinliğin sonunda kermes ve sergide emeği geçen idareci, öğretmen, öğrenci ve velilere teşekkür etti. (İLKHA)

 

Batman’da bazı öğretmen ve öğrenciler engelli öğrenciler yararına kermes düzenledi. Engelli öğrenciler yararına kermes
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Elazığ’da ev yangını
Elazığ’da ev yangını
Hindistan Havayolları, terlikle müdür döven milletvekilinden davacı oldu
Hindistan Havayolları, terlikle müdür döven milletvekilinden davacı oldu