Christina Ricci "Z Her şeyin Başlangıcı" için açıklama yaptı

Christina Ricci, yeni televizyon dizisi Z: Her şeyin Başlangıcı için hepsini çıplak bırakmak için eski çocuk yıldız köklerini soyutladı.

Christina Ricci
Christina Ricci admin
Bu içerik 742 kez okundu.

 

90'lı yıllardaki kült komedisi Addams Ailesi'nde Çarşamba günü şaşkın bir şöhreti olan 36 yaşındaki her ne kadar, Amazon Başbakan tiyatrosu için tamamen çıplak dolaşmaktan çekindiğini söylemekle birlikte, örtünen yeni bir kasık peruk sayesinde Tevazu. 

Gösteri, Büyük Gatsby yazar F. Scott Fitzgerald'ın karısı olan Zelda Fitzgerald'ın hayatını izliyor ve özellikle gösterişli bir sahnede, gösterinin kahramanı kocasının dikkatini çekmek için aşırı tedbirler alıyor.

Ricci'nin Zelda, gözlemcilerle dolup taşan bir odasında, çıplak vücudunu gösteriş yapmak için kapının arkasına yaslanmışken, bir çift kıvırcık topuğun arasından odaya patladı. 

Kariyeri boyunca Ricci, kıskanılacak figürünün her santimetresini aydınlatmaya alıştı ancak yeni saç bandıyla rahatlığını hissetti.

"Tam olarak çıplak değilmiş gibi hissetmiyorum, çünkü merkin bikini giymekten hoşlanıyor" diye söz ettiren söz konusu an hakkında Yahoo Stil. "Hiçbir zaman gaddarlık içinde dolaşacağımı bilmiyorum. İç çamaşırı yapmak zorunda kalacakmışım gibi hissediyorum.

"Bu bir merkin. İç çamaşırlarınız varmış gibi geliyor "dedi.

Dahası, yıldız, açık bir zihinle ve açık karnıyla tam frontal seçmeyi taahhüt etti. 

 

Christina Ricci AMAZON PRIME

Christina Ricci, Z'de Zelda Fitzgerald olarak yıldız alıyor: Her şeyin Başlangıcı

Christina Ricci GECE

Christina, Instagram'da romantik peruğunu gösterdi

"Sadece sonradan yiyebilmeleri için ilk önce ateş ettiklerinden emin ol" diye güldü. "Hayatımda bir sürü çıplak sahne yaptım ve şu anki gibi hissediyorum, çıplak gibi görünen şey sır değil. Beni Google'dan edinebilirsiniz. "

Christine ayrıca buharlı seri için vücudundaki güvensizliklerini fırçaladığını açıkladı, çünkü sen bir aktris olduğunuzda "kimin umrunda?"

"Bu karakter mükemmel değil mi? Yani bu karakterin şişman kolları var. Her neyse! Bu, her zaman harika görünmeniz gereken bir model olmak gibi değil "dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor