Nigel Farage, karısının "ayrı yaşamlar" yaşadığını söyledikten sonra duygusal itirazda bulundu

NIGEL FARAGE, eşi ve kocası "ayrı yaşamlar" yaşadıklarını söylediğinde, aileyi yalnız bırakmak için halka ve medyaya duygusal bir ses yaymaya başladı.

Nigel Farage, karısının
Nigel Farage, karısının admin
Bu içerik 492 kez okundu.
Reklam

 

Kirsten Farage, eski Ukip liderinin Kent'teki aile evinden çıktıklarını ve durumun "herkes için uygun" olduğunu söyledi.

Yazarın yorumları, gazetenin haberine göre Bay Farage, batı Londra'da bir düşünce kuruluşunun Fransız müdürüyle ev paylaşıyordu.

Bay ve Bayan Farage günü yaptığı açıklamada 1999 yılında evlenmek LBC , Bay Farage dedi: "Ben sadece kişisel yorumunu ekleyebilir miyim. Bazılarınız son birkaç gündür basında yer almış olacaksınız ve kuşkusuz bunun daha fazlası olacak.

"Evlilik, ailem ve ilişkilerim ile yaşadığım birkaç kişisel zorluk hakkında.

"Ancak bunu medyada özellikle memnun ediyorum, lütfen karımı ve çocuklarımı yalnız bırakın - onları zorlamayın, başlatmayın. Hak etmiyorlar ve adil değil. "

Almanya'da doğan Basın Meclisi Bayan Farage'a verdiği demeçte, "Kocam birkaç yıldır ayrı yaşıyor ve bir süre önce aile evinden taşındı.

"Bu, herkese uyan bir durum ve ilgilenen herhangi birinin haberi değil."

Pazartesi günü Sayın Farage Başkanı içine parçaladı Avam Kamarası John Bercow ve Başkan Donald Trump hakaret ettiğini söyledi .

Bay Bercow, devlet ziyareti sırasında Başkan'ın Parlamento ile görüşmesine izin verilmemesi gerektiğini söyledi.

Bay Bercow'un olağandışı saldırısı, ABD Başkanı'na karşı çıkan milletvekillerinin alkışlarını tahrik ederek ve Başkan'ın Birleşik Krallık'ın en yakın müttefesine "hakaret" edici olduğunu iddia ederek, Bay Trump'a davet üzerine tartışmalara başladı.

Başkan, yedi ülkeden Müslümanlara yapılan seyahat yasağının ve mültecilerin ziyaret sırasında Westminster'in yüksek profilli herhangi bir adresine karşı düşmanlığını sertleştirdiği için Konuşmacı, Bay Trump'ı "ırkçı" olarak nitelendirdi.

"Ben Avam Kamarası konuşmacı nötr olması gerektiğini düşünüyorum. Onun büyük bir ofis bugün yaptığı düşüren bir şekilde siyasi görüşler dile getirdiler için Başkan Trump hakaret ise,"  Nigel Farage BBC söyledi.

LBC'deki kendi şovuyla eleştirilerini şöyle sürdürdü: "Parlamentonun anne başkanı, dünyanın en büyük kurumlarından biri, saygıyı nötr olmakla emrediyor. 

"Bercow bugün yaptığı her kuralını kırdı.

"Görevi, bu doğadan siyasi ifadeler üretmek değil, bunu yaparken konuşmacıya devalüasyon yaptırdığını düşünüyorum ve bu gerçekten çok üzücü bir şey."

Bay Bercow'un Parlamentoya seslenmesinin yabancı liderler için "otomatik bir hak olmadığını, kazandığı bir onur" olduğunu söyleyerek sıralar patladı.

İşçi Partisi Genel Sekreteri Jeremy Corbyn, Konuşmacıyı tweet ederek destek verdi: "İyi John Bercow, ülkemizin değerlerine ayak uydurmamız gerek, Trump'un devlet ziyareti yapılmamalı" dedi.

Lord Konuşmacı Tory eski Kabine bakanı Lord Fowler, Bay Bercow tarafından görüşülmemiş ve bu konuda kendi görüşlerini Salı günü akranlarına sunacak.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor