Yeni nesil Muhasebe ERP Sistemleri

Yeni nesil Muhasebe ERP Sistemleri
Yeni nesil Muhasebe ERP Sistemleri Emre
Bu içerik 549 kez okundu.
Reklam

 

MBYS, yani Muhasebe Bürosu Yönetim Sistemleri, sizlere muhasebe büronuzun web tabanlı ERP sistemini sunuyor. Yani siz bu sistemle büronuzun işlemlerini takip edebiliyorsunuz. Aynı zamanda sizlere Muhasebeci İnternet Sitesi olarak web paketi de sunuyor.

 

Mali Müşavirlerin de ağırlıklı hücum ettiği bu program sizlere Mali Müşavir İnternet Sitesi olarak da bir paket sunuyor. Bu paketlerin tamamen özelleştirilmesi size kalmış. Bu sayede tamamen özelleştirilmiş web sitelerine ve web tabanlı bir ERP sisteme sahip olmuş oluyorsunuz.

 

Aynı zamanda hosting ve server kısımlarının çok güçlü olduğu bu sistem, sitenizin süper hızda çalışmasını sağlayarak, sizlerin en ufak işlem hatası yapmadan işlemlerini sonlandıramaya olanak sağlıyor.  Bunun için de en iyi server firmalarıyla işbirliği içerisinde olan MBYS, sizlere tam donanımlı bir sistem sunuyor.

 

Web tabanının ne kadar güçlü olduğuna vurgu yapacak olursak, sistemler tamamen SEO donanımı olan yazılımlardan oluşuyor. Bu yazılımlar sayesinde isteyen herkes sitelerine SEO yaptırırken bir daha düzenleme yaptırmak zorunda kalmıyor.

 

Ebeyanname kelimesinin ağırlıklı arandığı günümüzde bu işlemleri yapmaya da olanak sağlayan MBYS’nin, günümüzde aktif olarak 500 kullanıcısı bulunmaktadır. Bu sayede tüm muhasebe ve mali müşavir bürolarını tek bir sistemde toplamak, hem sizin için hem de paylaşımlar için çok etkili olacağı düşünülüyor.

 

MBYS hakkında detaylı bilgi için lütfen mbys.com.tr adresimizi ziyaret edin.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor