Whatsapp Uygulamasına Takip Yazılımı

Whatsapp Uygulamasına Takip Yazılımı

Whatsapp Uygulamasına Takip Yazılımı
Whatsapp Uygulamasına Takip Yazılımı Emre
Bu içerik 583 kez okundu.

en-iyi-casus-telefon-yazilimi

    Son zamanların en çok kullanılan ve google play den en çok indirilen uygulaması Whatsapp, yedisinden yetmişine her yaşta insanın cep telefonunda yerini almış durumda. Günümüzde birebir ve toplu sohbet alanında en iyilerden olan bu uygulama, diğerlerini kenarda bırakmayı başardı. Yalnızca internet bağlantısı gerektiren ve yıllık az bir miktar dışında başka herhangi bir ücret talep etmeyen uygulama, en çok indirilen uygulamalarda birinci sırada. Hal böyle olunca çocuklarımızda yaşlılarımıza, eşlerimizden diğer yakınlarımıza kadar çoğu kimse ile bu platform yardımıyla haberleşiyoruz. Peki, yakınlarımızın bu teknoloji karşısında korunmasını nasıl sağlayabiliriz?

en-iyi-casus-yazilim

Casus yazılımlar, sevdiklerinizi kontrol altında tutmanıza olanak sağlayan yazılımlardır. Program takip etmek istediğiniz kimsenin telefonuna yerleştirilir ve bu sayede onun bilgilerinden haberdar olmanıza olanak sağlar. Çoğu kişi tarafından pek yanaşılmayan casus yazılım kullanım alanlarına göre farklılıklar gösterebilir. Örneğin bu program sayesinde çocuklarınızın konuşmalarını okuyabilir, nerede oldukları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Aynı zamanda yaşlı yakınlarınız içinde kullanışlı bir programdır Whatsapp takip yazılımı  sayesinde de, kontrol altında tutmak istediğiniz kimsenin sosyal medya paylaşımlarına ulaşabilirsiniz. Program yalnızca android işletim sistemine sahip telefonlarda çalıştırılmaktadır. Programı satın alan kişi, takip etmek istediği kişilerin hangi bilgilerine ulaşmak istediğini kendisi seçebilir ve gerekli gördüğü durumda

android-cep-telefonu-dinleme

paketi genişletebilir.  Parent Control takip programının asıl amacı, ebeveynlerin çocukları hakkında bilgilere sahip olmasını sağlamaktır. Casus yazılım sayesinde, aileler çocuklarının yanlışa düşmesini engelleyebilir ve tüm olası tehlikelere karşı önceden önlem alabilir. Üstelik çocuklarının o an nerede olduklarını, kiminle sohbet ettiklerini öğrenebilirler. Hedef telefonun şarjının bitmesi de problem değildir. Hatta sim kartının değiştirilmesi gibi bir durumda bile hedef telefondan alıcı telefona bilgiler aktarılabilmektedir.

                Teknolojinin hızla gelişmesi ve yakınlarınıza teknolojinin imkânlarını sunabiliyor olmanız bazı durumlarda tehlikeli olabiliyor. Özellikle çocukların ve unutkanlık gibi hastalıkları olan yaşlıların kontrol altında tutulabilmesi oldukça önemli bir detaydır. Kayıp durumlarıyla da sıklıkla karşılaştığımız son dönemlerde, casusu programını yüklediğiniz hedef telefonlar sayesinde, takip altında tuttuğunuz kimselere ulaşmak çok daha kolay hale gelmiştir. Bu programın yazılmış olmasının temel amacı da budur.

BURADAN İNTERNET SİTEMİZE GİRİŞ YAPABİLİRSİNİZ

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor