Vücut Estetiği Ve Güzellik

Vücut Estetiği Ve Güzellik
Vücut Estetiği Ve Güzellik Emre
Bu içerik 213 kez okundu.
Reklam

 Her kadının biçimli ve güzel bir vücuda sahip olma arzusu her yaşta bulunmaktadır. Son yıllarda estetikle gelen güzellik, uzmanların sihirli elleri ile kadın ve erkekler muhteşem görünüme sahip olmaktadırlar. Kadınların daha çok ince bel ve düzgün bacaklarla birlikte dolgun göğüsler tercih edilirken erkeklerde ise daha atletik ve kaslı bir vücut tercih edilmektedir.

 Vücuttaki yağ aldırma işlemine Liposuction adı verilmektedir. Yetişkinlerde daha çok ortaya çıkan ve bölgesel olarak şekil bozukluklarını tedavi etmek amaçlı yapılmaktadır. Kalça ve karın bölgelerinde yağlar daha çok öne çıkmaktadır.

 Lazer ışınları ile yağların bulunduğu noktalar işaretlenerek Lazer Lipoliz cihazları kullanılmaktadır. Yağ dokuları parçalanarak vücuttan hızlı bir şeklide atılmaktadır. Rahatsızlığı olmayan kadın veya erkekler için uygun bir işlemdir.

 Sağlıksız beslenme, psikolojik sorunlar, kötü alışkanlıklarla birlikte zaman içinde yüzde yaşlanma belirtileri ortaya çıkmaktadır. Cildin renginin soluk ve pürüzlü hale gelmesi leke oluşumu gibi daha pek çok belirtiler görülmektedir. Yüz Gençleştirme sayesinde yüz hatları ortaya çıkmaktadır.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BBC'ye ranting yaparken kesin
BBC'ye ranting yaparken kesin
Lordlar Kamarası'na, 50. Maddeden Olmayacak Tasarıyı
Lordlar Kamarası'na, 50. Maddeden Olmayacak Tasarıyı