Voip Ses Hizmetleri

Voip Ses Hizmetleri
Voip Ses Hizmetleri admin
Bu içerik 525 kez okundu.

Günümüzde iletişim teknolojilerindeki gelişmeler baş döndürüyor. Daha hızlı ve ses kalitesi yüksek görüşmelerin kesintisiz sağlanması için gerek altyapı alanında gerekse yazılım alanında her gün yeni bir buluş ortaya çıkıyor. Voip ses sistemi de bunlardan biridir ve en yenisidir. Voip en genel tanımıyla internet üzerinden telefon görüşmesi yapma sistemidir. Bilgisayarlarınızla, analog telefonlarınızla ve akıllı cep telefonlarınızla voip görüşmeler yapabiliyorsunuz. Voip ses hizmeti ile internet bağlantınız üzerinden diğer operatörlerle çok ucuz fiyatlarla konuşabiliyorsunuz. Bu sistemle özellikle şirketlerin telefon giderlerinde önemli ölçüde azalma oluyor. Yurtiçi, yurtdışı, şehirlerarası ve cep telefonlarıyla tek bir hat üzerinden görüşmeler oldukça düşük maliyetlerle yapılabiliyor.

Voip teknolojisi kullanarak şirket içi ve şubelerle olan iletişimini bedava sağlıyorsunuz. Diğer hatlarla da aldığınız pakete göre oldukça ucuz görüşebiliyorsunuz. Bireysel veya kurumsal müşterilerimize en iyi ses hizmetleri çözümleri sunarken aynı zamanda İP santral çözümleri de sunuyoruz. İP santral sistemleri artık geleneksel santrallerin yerini almıştır. İP santral ile dünyanın neresinde olursa olsun tüm şubelerinizle şirket içindeymiş gibi hızlı, kaliteli ve ücretsiz görüşme yapabiliyorsunuz.

Şirketlerin çağrı merkezi ihtiyaçlarına da voip ses hizmetleri kapsamında çözümler sunuyoruz. Yeni bir çağrı merkezi açmak ya da mevcut merkezinizin kapasitesini arttırmak istediğinizde altyapı, yazılım ve donanım hizmetlerinin tümünü firmamızdan alabiliyorsunuz. Voip ses hizmetleriyle şirketinizin işleri kolaylaşacak ve maliyetleri yüzde seksenlere varan ölçüde azalacaktır.

Voip sistemlerinden yararlanmak için hızlı, güvenli ve müşteri odaklı çalışan firmamızı tercih ederek, en uygun fiyatlarla bu gelişmiş teknolojiyi kullanabilirsiniz. Firmamızın ses hizmetleri, çağrı merkezi, arama sistemleri gibi hizmetleriyle ilgili www.acartelekom.com sitemizden de bilgi alabilirsiniz. Voip sistemiyle sadece telefon görüşmelerinizde değil şirketinizin tanıtımında da önemli avantajlarınız olacaktır.

 

Gün içinde yüzbinlerce müşterinize sesli mesaj ya da toplu sms göndererek şirketinizin tanıtımını yapacak ve kampanyalarını duyurabileceksiniz. Ayrıca sizin firmanızın özel ihtiyaçları da olabilir. Şirketimiz size özel çözümler de sunarak hizmetlerine devam etmektedir. İnternet altyapınız hızlı ve kaliteliyse, voip görüşmeleriniz de kaliteli ve kesintisiz olacaktır. Bu sistemin tek olumsuz yanı internet bağlantınız kesildiğinde voip görüşme yapamamak olmaktadır. Ancak son yıllarda geliştirilen çözümlerle bu sorun da aşılmış bulunuyor. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor