Verilerinizi Koruma Altına Alın

Firmanıza veya şahsınıza ait dijital verileriniz güvende mi? Bir flash disk veya harici hard diske yükleme yaparak bu verileri güvende tuttuğunuza inanıyor musunuz? Pekiyi kullandığınız diskleri nerede barındırıyorsunuz? Elektriksel şoklara, ısı ve nem faktörlerine ve en önemlisi zararlı yazılım ve korsan saldırılara karşı tedbiriniz profesyonel boyutlarda mı? Buna gerek var mı?

Verilerinizi Koruma Altına Alın
Verilerinizi Koruma Altına Alın Emre
Bu içerik 662 kez okundu.

Firmanıza veya şahsınıza ait dijital verileriniz güvende mi? Bir flash disk veya harici hard diske yükleme yaparak bu verileri güvende tuttuğunuza inanıyor musunuz? Pekiyi kullandığınız diskleri nerede barındırıyorsunuz? Elektriksel şoklara, ısı ve nem faktörlerine ve en önemlisi zararlı yazılım ve korsan saldırılara karşı tedbiriniz profesyonel boyutlarda mı? Buna gerek var mı? Sorusunu herkes ilk başta sormakta olsa da, birkaç olumsuzluktan sonra veri güvenliği ile ilgili ciddi adımlar atmanın gerekliliğini hissetmek yerine konuya zarar görmeden hakim olmak daha faydalı olacaktır. Veri merkezlerinden aldığınız co-location, sunucu barındırma, cloud server gibi hizmetlerin, güvenlik ilkelerinden haberdar olmak ve ileride çıkabilecek çok büyük olumsuzlukların önüne geçebilmek için ne kadar doğru seçimler olduğunu bilmek size avantaj sağlayacaktır.

Günümüzde server kullanmak, pek çok işletme için kaçınılmazdır. Ancak pek çok firma bilinçsizce sunucu kullanır ve kimilerinin ihtiyacı tam anlamıyla karşılanamazken, kimileri ise gereğinden fazla yatırımlar yaparlar. Örneğin veri güvenliği konusunda en doğru tercih hangisidir. Sorusunu IT yöneticileri dahi tam anlamıyla cevaplayamaz. Oysa sunucu tercih edilirken güvenlik politikalarına ilk başta dikkat etmek çok büyük önem arz etmektedir. DoraBase olarak, müşterilerimizin en yüksek verimi alırken %100 güvenli biçimde veri saklamalarını sağlamak için çalışıyoruz. Cloud server teknolojilerinin sağladığı imkanların yanında, kendi sunucu barındırma hizmetini almak isteyen veya co-location hizmetinden faydalanırken güvenli bir altyapı kullanmak isteyen müşterilerimiz için özel çözümler üretiyor ve kullanıma açıyoruz.

Hangi sunucu çözümünü seçerseniz seçin, sahip olmanız gereken güvenlik protokolleri çağın gerekliliklerine uygun olmalıdır. Dijital korsanlığın ciddi boyutlara ulaştığı günümüzde verilerinizi en iyi biçimde korumak için sahip olmanız gereken, güvenlik donanımları ve yazılımları servis sağlayıcı tarafından tam anlamıyla sunulmalı ve doğru biçimde yönetilmelidir. Tabii güvenliği sağlarken, sunucu yüklerini artırmadan ve verimliliği düşürmeden çalışmak da öncelikli gereksinimler arasındadır. DoraBase sunucuları, en yüksek güvenlik ilkelerine sahip sunucu barındırma ve cloud server hizmetleriniz kullanıcılarına sunmaktadır. Verilerinizi koruma altında tutarken, verimli sunuculara sahip olup, şirketinizin iş ve işlemlerinin kesintisiz biçimde ilerlemesini sağlamış olursunuz.

 

Site URL: http://www.dorabase.com

sunucu barındırma co-location cloud server
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor