Tüp Bebek Yumurta ve Embriyo Donasyonu

Kadın veya erkeklerin üreme organlarında yaşanan sorunlara bağlı olarak bebek oluşmayabilir.

Tüp Bebek Yumurta ve Embriyo Donasyonu
Tüp Bebek Yumurta ve Embriyo Donasyonu tanitim
Bu içerik 495 kez okundu.
Reklam

 

               Kadın veya erkeklerin üreme organlarında yaşanan sorunlara bağlı olarak bebek oluşmayabilir. Özellikle evli çiftler için son derece hassas bir konu olduğundan her iki tarafın da bu konuda dikkatli davranması evliliğin gidişatı açısından bir hayli önem kazanır. Çünkü ilişkinin gidişatı bebeğe bağlandığı zaman çoğu zaman çocuğun olmaması durumu ciddi sıkıntılara neden olmuştur. Bakış açısının bu noktada önemi çok büyüktür ve bebek zorunluluk gibi görülmezse sorunlar daha kolay atlatılabilir. Bebek sahibi olmanın sağlıktan bağımsız olarak tercih olduğunu bilmek önemlidir. Ancak bebek olmasını çok isteyen ve bunun için uzun süredir çalışan çiftler için teknolojik açıdan epey yol alındığı görülmektedir. Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi de bebek sahibi olmak isteyenlerin başvurduğu bir sağlık merkezidir. Faaliyetlerine Kıbrıs’ta devam eden firma tüp bebek, embriyo donasyonu, yumurtalık dondurma ve yumurtalık nakli uygulamalarını gerçekleştirmektedir. Kliniğe başvuran çiftler gerekli işlemlerden geçtikten sonra daha etkili ve hızlı şekilde çocuk sahibi olabilmektedir.

Doğuş Tüp Bebek Merkezi her kişiye uygun ve seçilen belirli yöntemlerle çiftlerin sağlıklı bebek sahibi olmaları için uzman ekibiyle faaliyetlerini devam ettirir.  Merkez 2012 yılında kapasitesini geliştirmiş, genetik laboratuarını bünyesine dâhil etmiştir. Daha sonra da cinsiyet seçerek bebek sahibi olma durumunu mümkün kılan bir tüp bebek uygulamasını merkeze dâhil eder. Klinik, embriyo ve yumurta donasyonu uygulamalarıyla da evlenmeden anne olmak isteyenlerin beklentilerine cevap bulmayı hedefler. Türkiye’de yapılmayan ama çok sayıda kişinin bu uygulama için Kıbrıs Tüp Bebek merkezi’ne başvurduğu bilinmektedir.

Lefkoşa’da varlığını sürdüren Doğuş Tüp Bebek Merkezi sağlık hizmetlerinde çok yönlü etki barındırır. Yumurta veya sperm nakli gibi uygulamaları yanında aşılama tedavisi benzeri başarı oranı yüksek olan çok sayıda sağlık uygulamasına da destek olur. Söz konusu uygulamalar ekstra ve gereksiz bekleme süresi olmadan yapılır. Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi uzman doktorların sonuçlandırdığı işlemleri kusursuz hizmet anlayışıyla bütünleştirerek size sunar. Bebek sahibi olmak ve hayatına anlam katmak isteyen herkes için bu tıp merkezinde maksimum kapasitede yarar sağlamak hedeflenir.

 

 

 

 

   

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor