TOPKAPI OTO EKSPERTİZ

TOPKAPI OTO EKSPERTİZ
TOPKAPI OTO EKSPERTİZ Emre
Bu içerik 452 kez okundu.

Topkapı Oto Ekspertiz olarak sizlere sadece güven sözü veriyoruz size verdiğimiz ilk söz güven sözü. Sektörde “güvenilir hizmet” imajını oluşturmuş, müşterilerine sadece bir eksper hizmeti sunmakla kalmayan Oto Eksper Test eksper alanında yeni bir öncülüğe imza atmaktadır. Oto Eksper Test, müşterilerimizin araç almadan önce kuşkusuz güvendiği tek marka olmak yegane amacımızdır. Oto Eksper test, hizmetlerine İstanbul geneli devam etmekte, anadolu yakası ve avrupa yakasında ki tüm oto ekspertiz ihtiyaçlarınızı karşılamak için sizden bir “ALO” beklemektedir. Siz değerli müşterilerimiz, ister sabit isterseniz Topkapı Oto Ekspertiz ile kaliteli hizmetimiz ile tanışabilirsiniz. Oto Eksper Test olarak, İstanbul’da olmadığımız bir yer kalmayana dek, şimdi de sizler için Topkapı Oto Ekspertiz hizmetimizi ayağınıza kadar getirmekten gurur duyacağız. Bizlere isterseniz 0850 425 22 00 nolu hattan, dilerseniz sitemizden ONLİNE RAPOR doldurarak, OTO EKSPER TEST güvencesi ile Topkapı Oto Ekspertiz hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Araç satmak veya almak isteyen insanlar, kendi bildikleri ekspertizlere gitmek için ısrar ederler. Bu bazen istenmeyen sorunlar doğurmakta, müşteri ve satıcı arasında anlaşmazlık yaşanmaktadır. Biz, hem müşteri hem de satıcıya tarafsız hizmet verme sözümüzü tutmaktayız. Oto Eksper Test, hiçbir kurum ve kuruluşa bağlı olmadığını beyan ederek, sektörde yerini sağlamlaştırmış bir firmadır. Beğendiğiniz aracın sahibini ne kadar tanıyor olursanız olun, yine de bir ekspertize gitmekte her zaman fayda vardır. İnsanlar ellerindeki araçları çıkarmak/ satmak istediği için, yanlış veya doğru beyan vermeyerek, sizleri mağdur edebilirler. Bu yüzden, Aracın sahibine değil, bize güvendiğiniz taktirde, hem paranız hem de vaktiniz heba olmaz. Araç satın almak riskli bir iş olduğundan, müşteriye güven sağlamak veya vermek çok önemlidir.

Müşterinin talepleri doğrultusunda hazırladığımız, kurumsal markamız olan OTO EKSPERTİZ TEST, tarafından güvencesi verilmiş raporlar ile hem satışlarınızda güven kazanabilir hem de satış sürecinizdeki zaman kaybını minumuma indirebilirsiniz. Bizden aldığız rapor ve sertifikaları, müşteriye beyan etmeniz ile müşteri ile aranızda güven bağı kurulmakta, satış süreciniz hızlanmaktadır. Araç alma konusunda kararsız kalabilir, hangisini almak için bir kıyaslama talep edebilirsiniz. Topkapı Oto Ekspertiz, almak istediğiniz araçların kıyaslamasını ve incelemesini yaparak, size bir rapor sunarız. Sektördeki öncü karakterimiz ile bir diğer hizmetimiz, eksper hizmetimizin yanında sizlere, Oto eksper test olarak, beğendiğiniz araçları genel bir testten geçirerek, zamanla size masraf çıkaracak, yada arıza yapacak noktaları belirttiğimiz bir rapor sunarak, güveninizi tazelemekten gurur duyarız.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor