Tesettür Abiye Modelleri

Tesettür Abiye Modelleri
Tesettür Abiye Modelleri Emre
Bu içerik 375 kez okundu.
Reklam

Muhafazakâr giyimin ihtiyaç duyduğu elbise koleksiyonları için günümüzde birçok marka hizmet sunuyor. Hem muhafazakâr kesime hitap edip hem de oldukça şık olan tasarımlara imza atan markalar özellikle tesettür abiye modelleri konusunda son derece güzel parçaları sunmakta.

Tesettür giyimde öncü markaların hazırladığı koleksiyonların yanı sıra özel tasarımcıların sundukları modelleri de inceleyerek zevkinize ve gideceğiniz mekâna göre tercih yapmanız oldukça kolay. tesettür abiye modelleri içinde sonsuz renk seçenekleri yer alıyor. Kesimlerde genel olarak etek kısımlarında hareketliliğin yaşandığı abiyelerde dantel, şifon ve tül detaylarına da yer verildi. Bunların yanı sıra pırıltıdan hoşlanan bayanlara özel olarak payetler ile süslenmiş olan modeller de koleksiyonlarda görülebilen parçalar arasındadır.

Bunların yanı sıra renk uyumu ile hazırlanan abiyeleri de görebilirsiniz. Gold detayların ve çeşitli nakışların yer aldığı abiye koleksiyonlarında en büyük yeri gipürler elde ediyor. Gipür ile tamamen kaplanmış olan abiye modellerinin yanı sıra sadece üst kesimin gipür ile hareket kazandırıldığı tasarımları görmenizde mümkün.

Belden kemerli olan tasarımlarda dar, balık elbise, etekleri kloş olan tasarımları kol detayı ile hareket kazandıran modeller takip ediyor. Kollardan inen pelerin ile kalem elbiselere hareket kazandırarak şifon pelerin de detayları imgelerken kalem elbisede de farklı dokunuşlar ile tamamlanan tasarımlarda oldukça dikkat çekicidir.

Abiye modellerinde tesettür giyime hitap eden tasarımlarda her yaşa, her bedene ve her zevke göre farklı bir abiyeyi bulmanız mümkün.

Tesettür Abiye Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli?

Tesettür abiye modelleri seçiminde dikkat edilmesi gereken öncelik katılacağınız davette olan uyumluluğudur.  Bunun yanı sıra sizin zevkinize ya da günlük yaşamda takındığınız havaya uyum sağlamayacak olan model de insanların size yakıştırmamasına sebep olabilir. Bunun yanı sıra tesettür abiye de başörtü seçimi de oldukça önemlidir. Abiyeniz ile tam bir uyum yakalamanız gerekir.

Bunların yanı sıra her giyim parçasında dikkat etmeniz gereken elbisenizin dikiş ve kesim detaylarının yanı sıra kumaş kalitesine de özen göstermeniz önerilir. Ayrıca abiyenizin vücudunda tam bir uyum yakalamış olması da son derece önemlidir.

Web Sitesi: http://www.sultansgiyim.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor