Telefon Dinleme Cihazı

Çocuğu veya eşinin telefonlarını takip etmek isteyen kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen telefon dinleme programları hakkında hazırladığımız bu yazımızda telefon dinleme ve telefon takibi ile ilgili merak edilenleri ve önemli olan noktaları derledik.

Telefon Dinleme Cihazı
Telefon Dinleme Cihazı seobaz
Bu içerik 395 kez okundu.

 

Çocuğu veya eşinin telefonlarını takip etmek isteyen kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen telefon dinleme programları hakkında hazırladığımız bu yazımızda telefon dinleme ve telefon takibi ile ilgili merak edilenleri ve önemli olan noktaları derledik. Telefon takibi nasıl yapılır? Telefon dinleme programları ile ilgili nelere dikkat etmemiz gerekir? Telefon takip programları ücretli midir? Telefon takibi yasal mıdır? Bu ve benzeri sorularınızın yanıtlarına birlikte bakalım.

Telefon Takibi Nasıl Yapılır?

Telefon takibi yapabilmek artık çok kolay! Yalnızca 1 dakika süren basit bir uygulama yükleme sayesinde telefon takibi yapmaya başlayabilirsiniz. Telefon takip programları yalnızca akıllı telefonlarda kullanılmaktadır ve cihazın hedef yazılımı desteklemesi gerekmektedir. Casus yazılım yüklemek istediğiniz telefonu hedef telefon olarak adlandıralım; hedef telefona bu programlardan yüklemeniz gerekmektedir. Bu da en çok merak edilen “Telefon takip programı yüklemek için telefonun bende olması şart mı?” sorusuna yanıt vermektedir. Evet, telefon takip programı yükleyebilmeniz için telefona fiziksel olarak ulaşmanız gerekir; uzaktan bu tür yüklemeler yapamazsınız.

Telefon takip programı yüklerken şunlara dikkat edin:

 • Programın güvenirliğinden emin olun, rastgele programlar yüklemeyin.
 • Program eğer ücretsizse bunun deneme sürümü olduğunu ve verilen süreden sonra kullanmaya devam etmek için ücret ödemeniz gerektiğini, ücret ödemezseniz programı verilen süreden sonra kullanamayacağınızı unutmayın.
 • Programı telefonun destekleyip desteklemediğini araştırın; her cihaz her yazılımı desteklememektedir.

Telefon Takip Programları Yasal Mıdır?

Telefon takip programlarını kullanmak bir dereceye kadar yasaldır; ancak bu programlar ile elde edilen verilerin paylaşılması, dağıtılması ve mahkemelerde kullanılması gibi durumlara sınırlama getirilmiştir. Özellikle telefon dinleme cihazı yazılımlarının yüklendiği ve takip edildiği telefonlar özel hayatın gizliliği sınırlarını aşmamalıdır. Örneğin şirket çalışanlarınız için bu tarz bir telefon takip işlemi yapmak istiyorsanız bunu belirtmeniz gerekmektedir.

Ancak eğer çocuğunuzun telefonu ile yaptıklarını merak ediyor ve onu daha büyük felaketlerden korumak istiyorsanız bununla ilgili dikkat etmeniz gerekenleri bilmelisiniz. Yasal sınırları aşmamanız gerektiğini unutmayın.

Telefon Dinleme Programı Neler Yapabilir?

Telefon dinleme programları şunlara erişmenizi sağlar:

 • Telefon rehberi
 • Arama kayıtları
 • Mesajlaşmalar
 • Uygulamalar
 • Ortam dinleme
 • Fotoğraf ve videolar
 • Sosyal medya hesapları
 • Konum bilgileri

 

 

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor