SMS Reklamlarında Yenilik

SMS Reklamlarında Yenilik
SMS Reklamlarında Yenilik Emre
Bu içerik 492 kez okundu.

Toplu SMS hizmeti sayesinde şu an yönetmiş olduğunuz markanızın kampanyalarını ve bu kampanyaya dair bilgilendirme duyurularının detaylarını hızlı bir şekilde duyurabilirsiniz.  Mobil gönderimlerin en büyük özelliklerinin başında kişiyle direk olarak göz teması kurulmasıdır. İnsan cep telefonuna gelen bir mesaja doğrudan bakar ve ilgisini çeken bir konuda direk olarak linke tıklayacaktır. Toplu SMS gönderimlerinin % 30’ luk bir dilimi sistem sayesinde geri dönüşler sağlar bunu en çok kamusal SMS yönteminde görebiliyoruz. İnsanlarda merak duygusu vardır ve ilgi çekici olan bir metin insandaki bu duygunun da harekete geçmesini sağlayacaktır. Kısa bir mesaj sayesinde binlerce kişiyi aynı anda siteniz üzerinde bir araya getirme lüksüne sahipsiniz bunu da en güzel şekilde yapabileceğiniz ortam SMS reklamlarıdır.

Elektronik ticaretin geneline baktığınız da insanların da aynı zamanda bu yöntemi kullandıklarını görebiliyoruz bu şekilde hediye ve promosyonlar hakkında dikkat çeken bir mesaj sizin satışlarınızı doğrudan etkileyecektir hatta sitenize çektiğiniz insanlara istemedikleri halde dahi ürün satabilirsiniz. Etkili bir reklam aracı olan bu yöntem aynı zamanda da ücret noktasında oldukça karlıdır. Yani görsel reklamlara vereceğiniz ücretin bir hayli altında demek doğru olacaktır. Üstelik burada sizin işinizin bireylerle olduğunu söyleyebiliriz yani topluluk insanları sizi hiçbir şekilde ilgilendirmiyor. Siz mesajınız sayesinde anlık olarak dikkati üzerinize çekiyorsunuz. Bu durum aslına bakarsanız sizin marka yönetiminizi de doğrudan etkiliyor. Yani bu şekilde markanızı daha geniş bir kitleye duyurmuş oluyorsunuz.

Amacınız bu yöntem sayesinde daha fazla kazanmaksa onu da http://www.lidersms.com.tr sitesinden çözümlemeniz mümkün olacaktır. Firmanın en büyük yeniği ise size ucuz SMS hizmeti veriyor olması. Piyasa değerinin altında bir rakamla uygun kişiler tespit edilerek gönderilen bu mesaj sayesinde dikkatleri üzerinize çekebileceksiniz. Reklam SMS’lerinin yansımaları oldukça kuvvetlidir yani sistem içerisine dahil olduğunuz andan itibaren artı bir avantaj yakalamış bazı rakiplerinizi yakalamış bazılarını da yakalamak üzere olduğunuzu bilmelisiniz.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor