Skleroterapi Nedir?

Skleroterapi Nedir?

Skleroterapi Nedir?
Skleroterapi Nedir? Emre
Bu içerik 332 kez okundu.
Reklam

Skleroterapi, doğru çalışmayan ve vücut için gereksiz olan damarın içine bir ilaç enjekte edilerek kapatılması ve yok edilmesi işlemidir. Skleroterapi, kılcal ve orta boy varis tedavisinde kullanılır. Tedavi sonrasında varisin yarattığı sağlık problemleri ortadan kalkar ve belirli bir süre sonra görüntü de düzelir.

Köpük Tedavisi Nasıl Yapılır?

Köpük tedavisi, varis sorununun ortadan kaldırılmasında modern ve sorunsuz yöntemlerden biridir. Köpük tedavisi, skleroterapinin bir türüdür. Problemli damarlara enjekte edilen ilaç öncesinde özel işlem uygulanarak köpürtülürse bu köpük tedavisi olur. Köpük kullanmak sıvı kullanmaya göre daha etkilidir fakat her koşulda uygulanmaz. Yalnızca skleroterapinin uygulanamayacağı genişlikte olan damarlara uygulanır.

Varis Belirtileri Nelerdir?

Bacakta renk değişikliği ve kılcal damar yoğunluğunda artma, dolgunluk hissi, kaşıntı, ağrı ve şişlik ile huzursuz bacak varis belirtileri arasında yer almaktadır.

 

Uzm. Dr. Rengin Türkgüler’in kullandığı modern tedavi yöntemleri sayesinde cerrahi müdahale olmaksızın varislerden kurtulmanız mümkündür. Varis probleminden kurtulmak için ameliyatsız yöntemler hakkında bilgi almak istiyorsanız www.varisklinik.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Skleroterapi Köpük tedavisi varis belirtileri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Recep İvedik 5'in fragmanı yayınlandı (Recep İvedik fragman izle)
Recep İvedik 5'in fragmanı yayınlandı (Recep İvedik fragman izle)
Merkez'den hamle! Dolarda sert hareketler
Merkez'den hamle! Dolarda sert hareketler