Sanal Ofis Fiyatları

Sanal Ofis Fiyatları
Sanal Ofis Fiyatları admin
Bu içerik 730 kez okundu.

Özellikle internet teknolojilerinin gelişmesiyle birlikte pek çok firma işlerini bir mekâna bağlı olmadan yürütebiliyor. Evde ya da cafede, uçakta, yazlıkta dilediği her yerden işlerini takip edebiliyor. Böylece bir ofise de ihtiyacı kalmıyor. Ancak resmi yazışmalarda bir ofis adresinin bulunması gerekiyor. Ayrıca prestijli bir ofis adresi müşterilerin firmaya olan güvenini arttırıyor. Zaman zaman müşterilerle toplantı yapmak ve bir adres sahibi olmak için ofis açmaya ve ofis için yüklü harcamalar yapmaya gerek yok. Artık sanal ofis hizmetleriyle bir ofisiniz varmış gibi hizmet alıyorsunuz ama işlerinizi dilediğiniz yerde serbestçe yürütüyorsunuz.

Bu yeni nesil ofis hizmetleri yurt dışında oldukça yaygındır. Son yıllarda ülkemizde de yaygınlaşmaya başladı. Özellikle İstanbul’da hazır ofis, sanal ofis ve açık ofis uygulamalarına büyük ihtiyaç var. Ofis hizmetleri şehrin merkezi lokasyonlarında lüks plazalarda veriliyor. Anadolu Yakasında Maltepe’nin en merkezi yerinde Malte Business Center 7 katlı lüks plazada sanal ofis, hazır ofis, açık ofis kiralama hizmeti veriyor. Sanal ofis kiralayan müşterilerimiz İstanbul’da prestijli bir ofis adresine sahip olmanın ayrıcalığını yaşamaktadır.

Malte Business Center’da ofis kurulumu için, düzenli işletme giderleri için, personel giderleri için harcama yapmanıza gerek kalmadan uygun fiyatlarla sanal ofis kiralayabilirsiniz. Sanal ofis kiralama hizmetinde size firmanıza ait bir telefon numarası verilecek ve bir sekreter telefon, fax, e posta ve kargo işlerinizi takip edecektir. Sekreteriniz telefonları firmanızın adıyla karşılayacak ve uygunsanız size yönlendirecektir. Böylece ofisinizdeymiş gibi müşterilerinizle iletişim kurabileceksiniz. Ofis adresinizi bütün resmi işlemlerinizde kullanabileceksiniz. Müşterilerinizle toplantı yapmanız gerektiğinde Malte Business toplantı ve görüşme odalarını kullanabilecek, sınırsız çay kahve servisi alabileceksiniz.

 

Bütün bu imkânlara aylık 150-250 tl gibi ücretlerle sahip olabilirsiniz. Sanal ofisinizi dilerseniz haftalık dilerseniz aylık veya yıllık olarak kiralayabilirsiniz. Sözleşmenizi dilediğiniz kadar uzatabilirsiniz. İşiniz İstanbul dışında olsa bile İstanbul’da prestijli bir ofis adresine en uygun fiyatlarla sahip olmanın yolu Malte Business Center’da bir sanal ofis kiralamaktır. Bizimle iletişim kurarak sanal ofis fiyatları hakkında bilgi alabilir, size uygun bir seçeneği tercih edebilirsiniz. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor