Relax shower akıllı duş başlığı

Relax shower akıllı duş başlığı
Relax shower akıllı duş başlığı mirccet
Bu içerik 344 kez okundu.

                Made in Turkey damgası ile satışa çıkan %100 yerli üretim sihirli duş başlığının yetenekleri her geçen gün daha fazla insan tarafından konuşuluyor. Suyun içindeki pis maddeleri süzerek içme suyu kalitesinde su vermesi, sudan ve yakıttan tasarruf ettirmesi gibi iki büyük avantajı sayesinde kullanım kapasitesi de giderek artıyor.

Sihirli başlık ne işe yarıyor?

                Bir relax shower satın almakla hem sudan tasarruf edecek hem de duş kalitenizi artıracaksınız. Üstelik bunları kdv dahil 49 lira ücret ödeyerek yapabileceksiniz. İnternet üzerinden sipariş vererek 2 iş günü içerisinde temin edeceğiniz duş başlığı bunları nasıl başarıyor diye düşünmüşsünüzdür. Nasıl mı? Tabiki akıllı duş başlığının mühendislik harikası yapısı sayesinde. İşte bu akıllı duş başlığının yapısında göze çarpanlar;

  • Nanoteknolojik özelliğe sahip mikro gözenekler (0.2 mm)
  • Dönmeden elde ettiği güçle suya basınç uygulayan tornada tüpü
  • 6 kademeli filtre sistemi ile suya berraklaştıran sistem

Kaynaktan tüm tortu yosun vb zararlı maddeleri beraberinde getiren su filtrelerden geçerek süzülür. Tornada tüpünün suya basınç uygulaması ile hız kazanan su her biri 0.2 mm olan gözeneklere gelir ve basınç kazanarak çıkar. Yani sihirli duş başlığı ile basınçlı, kaliteli su kullanacak, sudan tasarruf edeceksiniz. Peki, bahsettiğimiz bu işlemler gerçekleşirken siz suyu görebileceksiniz desek?

Suyun serüvenini izleyin;

                Suyun kaynaktan geldiğini başlığa girdiğini ve gözeneklerden çıktığını izleyebilirsiniz. Hanımların Relax Shower duş başlığının en çok sevdiği özelliği belki de şeffaf üretilmesi. İçerisinde suyu rahatlıkla izleyebildiğiniz duş başlığı sizlere sağladığı avantajlara ek olarak banyoya dekoratif bir görünüm de kazandırıyor. Başlığın içerisinde bulunan küçük seramik küreler ve mineralli taşlar görenlerin muhteşem bir göz zevki yaşatıyor.

Kaynak: http://www.sihirlidusbasligi.com/

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor