Personel ve Öğrenci Servisi

Personel ve Öğrenci Servisi
Personel ve Öğrenci Servisi admin
Bu içerik 640 kez okundu.

 

İstanbul’da özellikle mesai başlama ve bitiş saatlerinde neredeyse kilitlenen trafik için çeşitli alternatif çözümler geliştiriliyor ama her şeye rağmen trafik çilesi bitmek bilmiyor. Bu durum elbette en çok işine yetişmek zorunda olan çalışanları ve okuluna gitmeye çalışan öğrencileri etkiliyor. İşe veya okula gitmek, daha sonra da eve dönmek bir çile haline geliyor. Yollarda saatlerce zaman harcayan ve yorulan çalışan işe yorgun başlıyor, iş verimliliği düşüyor. İş hayatında zaman çok değerlidir. İşe zamanında başlanmalı ve yapılacak işler aksamamalıdır. Personel servisi hizmetleri veren Fors turizm firmamız bu zorlu yolculuklara son veriyor.

Lüks ve konforlu servis araçlarımızla, uzman ve deneyimli sürücülerimizle personel taşımacılığı yapıyoruz ve yolcularımızı en hızlı, en güvenli şekilde iş yerlerine ulaştırıyoruz. Sanayinin en güçlü firmalarına, holdinglere, fabrikalara, resmi ve özel kurumlara personel servisi hizmeti veriyoruz. Bu sektörde korsan taşımacılık yapan firmalar da bulunmaktadır. Firmamız yasa ve yönetmeliklerin istediği tüm şartları yerine getirerek en kaliteli servis hizmetlerini vermektedir. Servis araçlarımız son teknolojilerle üretilmiş konforlu ve güvenli araçlardır.

Araçlarımızın gerekli bakımları düzenli olarak yapılmaktadır ve her türlü donanıma sahiptir.  Koltuklar emniyet kemerli, kapılar otomatik ve camlar kilitlidir. Her araçta klima bulunmakta ve araç içindeki ısı mevsim şartları için ideal seviyede olmaktadır. Öğrenci servisi araçlarımızda da aynı özellikler bulunmaktadır. Araçların trafik sigortaları ve kaskoları bulunmakta, yolcular da sigortalanmaktadır. Personel servisi veya öğrenci servisi için güzergâhları kurumlarla birlikte belirliyoruz ve zamanı en iyi şekilde değerlendiriyoruz. Araçlarımız araç takip sistemleriyle takip edilmektedir.

Personel servisi, öğrenci servisi ve okul servisi araçlarında deneyimli ve eğitimli sürücüler hizmet vermektedir. Okul servis araçlarında ayrıca rehber personelimiz de bulunmakta, öğrencilerle daha yakından ilgilenmektedir. Sürücülerimiz psikoteknik testlerden başarıyla geçen sürücüler arasından tercih edilmiştir. Ayrıca iletişim ve insan ilişikleri konularında düzenli seminerler vermekteyiz. Sürücülerimizin kıyafetleri de özenle seçilmektedir. Fors turizm olarak bugüne kadar çalıştığımız tüm firmalardan olumlu referanslar aldık ve hizmetlerimizin kalıcı olmasını sağladık. Personelinizin veya öğrencilerinizin güvenle, konforla yolculuk yapmasını istiyorsanız firmamızla iletişim kurmalısınız.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor