Özel İstihdam Büroları

İş ve işçi bulma faaliyetlerine aracılık yapan, mesleki eğitimler düzenleyen, istihdam ve insan kaynakları ile ilgili hizmet veren özel bürolara Özel İstihdam Bürosu denilmektedir.

Özel İstihdam Büroları
Özel İstihdam Büroları ahmet
Bu içerik 221 kez okundu.

Özel İstihdam Bürosu Nedir?

 

            İş ve işçi bulma faaliyetlerine aracılık yapan, mesleki eğitimler düzenleyen, istihdam ve insan kaynakları ile ilgili hizmet veren özel bürolara Özel İstihdam Bürosu denilmektedir. 2016 Mayıs ayında iş kanununda yapılan değişiklikle özel istihdam bürolarının geçici iş ilişkisi kurulmasında aracı olmasına da izin verilmiştir. Bu bürolar, işsizliğin önemli bir problem olduğu ülkemizde; genç ve dinamik iş gücünün etkin, verimli ve doğru bir şekilde istihdam edilmesine katkı sunmaktadır. Özel istihdam büroları Türkiye İş Kurumu tarafından yetkilendirilmektedir.

 

 Ekokariyer Özel İstihdamda Öncü Firma :

 

            Türkiye’ de kurulan ilk ve tek yeşil yaka kariyer şirketi olma özelliğine sahip Ekokariyer, geleceğin lider şirketleri ile yüksek kalitede insan kaynağını buluşturmayı amaç edinmiştir. Ekokariyer; bankacılık ve finans, satış ve pazarlama, mühendislik ve üretim, enerji, insan kaynakları, perakende, telekomünikasyon ve bilgi teknolojileri alanlarındaki uzman ekibi ile toplu işe alım, eğitim ve danışmanlık ile geçici iş ilişkisi konularında, hizmetleri vermektedir. Eylül 2011 den beri insan kaynakları alanında hizmet veren Ekokariyer; personel kalitesi ve verimliliğini önemseyen şirketlerin ihtiyaç duydukları personel temini, seçimi ve eğitimini gerçekleştirmektedir.

 

            Ekokariyer’ in, http://ekokariyer.net/ozel-istihdam-burosu_ linki yardımıyla, iş arayanlar cv’ lerini gönderebilmekte, şirketler ise yine bu link sayesinde ihtiyaç duydukları işçi için iş tanımı yapabilmektedir. Ekokariyer uzman personeli ile şirketlerin gönderdiği iş tanımlarını ve iş arayanların gönderdiği cv’ leri titizlikle inceler, şirketlerin iş tanımı ile en uygun olan CV sahibini buluşturur. Ayrıca http://ekokariyer.net/ozel-istihdam-burosu_ linkinde, firma ve verdiği hizmetler ile ilgili detaylı bilgiler ve adaylara tavsiyeler de bulunmaktadır. Sadece uzmanlaştığı sektörlerde hizmet veren Ekokariyer ile çalışmak hem iş arayanlar hem de şirketler için doğru ve hızlı sonuç elde edilmesi açısından önemlidir.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor