Otomotiv Sektöründe Proton

Proton marka araçlar ülkemizde az bilinen markalar arasında olsa da olmasa da bir gerçek var ki bu da araçların gerçekten oldukça sağlam üretildiğidir.

Otomotiv Sektöründe Proton
Otomotiv Sektöründe Proton tanitim
Bu içerik 425 kez okundu.
Reklam

Proton marka araçlar ülkemizde az bilinen markalar arasında olsa da olmasa da bir gerçek var ki bu da araçların gerçekten oldukça sağlam üretildiğidir. Sağlamlık ve dayanıklılık konusunda Proton markasının başarısı yıllardır piyasada çok adından bahsedilmemesine rağmen kalite olarak duruşunu hiç bozmadan ilerlemesiyle ölçülebilir.

Proton ülkemizin otomotiv piyasasına ilk girdiği günden beri şüphesiz ki birçok farklı ortaklıkla yoluna devam etti. Markanın adını daha fazla insana duyurabilmek adına yapılan çalışmaların meyvesi yeni yeni alınmaya başlandı ki ülkemizde hala yeterli kadar Proton yedek servisi bulunmamakta. Proton araçları kalitesi ve dayanıklılığı ile ünlüdür fakat sürücülerin bu markayı tercih edebilmeleri için öncelikli olarak yedek parça sıkıntısının çözülmesi gerekiyor.

Proton yedek parça Ankara ilimizde yaşayan araç sahipleri için o kadar da ulaşılmaz değil. Yıllardır Parça Hanesi firması birçok Proton araç sahibinin yedek parça sıkıntısını çözerek markanın temsilciliği konumunu üstlenmektedir. Yetkili servislerin yaşatmış olduğu birçok farklı problemin aksine satış öncesi ve sonrası müşterilerine verdiği destekle her geçen gün daha çok tercih edilir bir firma olan Parça Hanesi kaliteli ve garantili ürünleri ile müşterilerinin yüzünü güldürüyor.

Ankara’da yaşamıyorsanız parcahanesi.com web sitesi üzerinden tüm ürünleri görebilir ve uygun fiyata satın alarak bulunduğunuz yere getirtebilirsiniz. Güvenilir ve tecrübeli bir firma olduğundan dolayı Parça Hanesi hizmetleri ülkemizin her ilini kapsayacak kadar geniştir. Nerede olursanız olun Proton araç modellerinden birine sahipseniz ihtiyacınız olabilecek her türlü yedek parçayı orijinal şekilde elde edebilirsiniz.

Proton araçlarının kalitesini tecrübe edenlerin bir daha vazgeçemediği marka artık ülkemizde de sorunsuz olarak yaygınlaşmaya başlamıştır. En büyük sıkıntılardan biri olan teknik aksanların arızalanması durumunda veya rutin bakım kontrollerinde ihtiyaç duyulacak yedek parçaların tedariği sıkıntısı olmaktan kalkmıştır. Tüm Proton araç sahiplerine keyifli sürüşler…

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor