Oto Lastik Modelleri

Teknolojinin de gelişmesi ile beraber araba sektörün de çok ciddi bir gelişme gözlenmiştir. Bu gelişmelerin olması sebebi ile araba satışları büyük oran da artmıştır.

Oto Lastik Modelleri
Oto Lastik Modelleri mazlum
Bu içerik 1595 kez okundu.

 

Teknolojinin de gelişmesi ile beraber araba sektörün de çok ciddi bir gelişme gözlenmiştir. Bu gelişmelerin olması sebebi ile araba satışları büyük oran da artmıştır. Bu şekilde de arabaların satışının artması ile lastik satışlarında da artış olmuştur. Oto lastik çeşitleri sayesin de bu oto lastik sitesi müşterilerin rahat bir seçim yapabilmesine yardımcı olmaktadır. İstediğiniz modeli internet üzerinden seçip satın alma işlemini gerçekleştirdikten sonra kısa bir süre için de lastik siparişiniz size teslim edilecektir. Sipariş verdikten sonra yaklaşık olarak bir gün sonra ürün kargoya verilir, ve kargoya verildikten sonra yaklaşık olarak bir ya da üç gün için de ürün size teslim edilir. Bu saye de kısa bir süre de sipariş verdiğiniz lastiğe de kavuşabilirsiniz. Lastik stokların da yaklaşık olarak otuz bin lastik bulundururlar, lastik çeşidi olarak ta üç bin lastik çeşidini kendi bünyesin de bulundurur. Bu şekil de her zevke ya da her kesime hitap eden tüm lastikleri bünyesin de barındırmış olur.

Lastikler Hakkında Bilgiler

Lastikler hakkın da genel olarak bilgi verilecek olur ise site stoğun da yaklaşık olarak otuz bin adet lastik bulunur ve lastik çeşitleri de üç bin adet olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu çok ciddi bir sayıdır ve bu şekil de her istediğiniz modele bu site sayesin de kolay bir şekil de ulaşırsınız. Yaz ve kış lastiği, araba lastiği, tır lastiği , kamyon lastiği ya da diğer tüm araçlara sit lastikleri de kendi bünyesin de barındırır. Site de en çok alınan lastik modeli 205 55r16 modeli olarak karşımıza çıkar.

Lastik Fiyatları Hakkında Bilgi

Oto lastik fiyatları hakkında bilgi verilecek olur ise fiyatlar bir çok kesim tarafından alınsın diye uygun olmaya çalışılmıştır. Modellere bakılacak olur ise Taurus 235/40R18 95Y XL 401 isimli lastik modeli 300.17 TL olarak görülür. Diğer modeller de 150 TL ve 400 TL arasın da değişiklik göstererek satışa sunulmuştur. Bu şekilde alabilirsiniz.

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor