Osgb Firmaları Bursa

Osgb Firmaları Bursa
Osgb Firmaları Bursa admin
Bu içerik 515 kez okundu.

OSGB olarak kısaltılmış olan Ortak Sağlık ve İş Güvenliği Birimleri, iş sağlığı, iş güvenliği, eğitim, risk analizi gibi konularda işletmelere hizmet veren kurumlardır. Osgb’ ler Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının yetkilendirmesiyle faaliyet gösterebilir. Bursa ve çevre illerinde Bakanlığın yetkilendirdiği çok sayıda Osgb bulunmaktadır. Gözetim Osgb de Bursa ve çevresinde bulunan çok sayıdaki işletmeye iş sağlığı ve iş güvenliği hizmetleri vermektedir. Faaliyetlerimizi 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği yasasında yer alan hükümlere göre yürütmekteyiz. İş yerleri tehlike sınıflarına göre ve çalıştırdıkları işçi sayısına göre iş yeri hekimi ve iş güvenliği uzmanı bulundurmak zorundadır.

İş güvenliği firmaları Bursa ve çevre illerdeki işletmelere iş güvenliği uzmanı ve iş yeri hekimi temin etmektedir. İş yeri hekimi ve güvenlik uzmanının da sertifikalı olması önemlidir. Yine uzman eğitimcilerimizle iş yeri çalışanlarına iş sağlığı ve iş güvenliği eğitimleri de vermekteyiz. Osgb’ lerden hizmet almanın birçok avantajı olacaktır. Öncelikle hizmetlerde kesinti ve aksama olmayacaktır. Hizmetler profesyonel bir anlayışla yürütülecektir. Mevzuatta yapılacak değişiklikler hakkında anlık bilgi sahibi olunacaktır. Personel ihtiyacına daha ekonomik bir çözüm getirilecektir.

Gözetim Osgb olarak en geniş yelpazede İsg hizmeti veriyoruz ve çalışanların güvenliği yanında üretimin de sürekliliğini sağlıyoruz. Düzenleyici ve önleyici faaliyetlerin uygulanmasını sağlıyoruz. İşletmelerde iş güvenliği kültürü oluşturuyoruz. Osgb firmaları Bursa hizmetlerinde çalışanların daha sağlıklı ve güvenli bir ortamda çalışmalarını amaçlamaktadır. Ülkemizde ölümlü iş kazaları da olmak üzere her sektörde sıklıkla iş kazaları olmaktadır. Güvenlik uzmanımız ve iş yeri hekimimiz işletmenin risk analizleri yapar ve riskleri ortadan kaldırmak için gerekli tedbirlerin alınmasını sağlar.

İş yerlerine sunduğumuz hizmetler arasında temel isg eğitimleri, yangın eğitimi ve tatbikatı, ilk yardım eğitimleri gibi eğitim faaliyetlerimiz bulunmaktadır. Gözetim Osgb işletmenizin ihtiyacı olan tüm sağlık ve güvenlik hizmetlerini en hızlı ve kaliteli şekilde ve en uygun fiyatlarla vermektedir. Müşteri odaklı hizmetlerimizle amacımız iş kazalarını önlemek, çalışanları meslek hastalıklarından korumaktır. İnsan hayatının her şeyin üzerinde olduğu bilinciyle faaliyet gösteriyoruz. Ancak çalışanları kaza ve diğer risklerden korurken üretimin de aksamadan sürmesine yardımcı oluyoruz.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor