OSGB Deyince Akla Acar Gelir

OSGB Deyince Akla Acar Gelir

OSGB Deyince Akla Acar Gelir
OSGB Deyince Akla Acar Gelir mirccet
Bu içerik 557 kez okundu.

 

Değişim kaçınılmaz olan bir kavram ve gün geçmiyor ki hayatımıza yeni kavramlar girmesin. Zorunluluklar insan yaşamına sorunların giderilmesi için yeni görevler, tanımlar getiriyor. Örneğin iş güvenliği konusu eskiden de gündemde olmasına rağmen son yıllarda ardı arkası kesilmeyen iş kazalarından sonra seri halde giren ve Türkiye Cumhuriyeti Hükümetinin ciddi yaptırımlar getirdiği bir kavram. Bir diğer kavram ise kısaca OSGB denilen Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi hizmetlerine verilen isim.

Kısaltmadan da anlaşılacağı üzere sağlık ve güvenlik alanında tüm hizmetlerin entegre olarak verildiği yerler.

OSGB’nin Avantajları

Bu tür kurumların avantajlarının neler olduğunu acarosgb.com.tr adresinden görebilirsiniz ama kısaca burada özetlemek gerekir ise ilk anda söylenebilecek olanlar şunlar:

·        Bu tür firmalardan hem iş güvenliği uzmanı, hem iş yeri hekimi hizmeti alınabilir. Yani alanında oldukça kapsamlı kurumlardır ki tek bir firma ile çalışma her zaman için çok daha avantajlıdır, firmaların verimliliğini artırır ve zamanı daha efektif kullanmalarını sağlar.

·        Yangın eğitimi, OHSAS eğitimi gibi bu alan ile ilgili doğrudan ve/veya dolaylı eğitimlerin alınabildiği özel yerlerdir ki eğitim konusunda da gereksinim duyduğunuz her şey bu kurumlarda fazlasıyla mevcuttur

·        Devlet tarafından çok daha disipline denetlendikten iş ciddiyeti son derece yüksek olan kurumlardır

·        Risk analizi gibi kimi zaman çok elzem olan konularda hizmet verme kapasitesine sahip olan yerlerdir.

·        Alanında tam deneyimli, kâğıt üzerinde kalmayan mühendis, hekim ve uzmanlarla çalışır, dahası siz istediğiniz zaman size anında hizmet verebilirler.

·        Hizmet karşılığı verilen faturayı gider olarak gösterebilirsiniz

·        Sizin yapmanız gereken her şeyi onlar sizin adınıza yapar ve zaman size kalır.

·        Tüm raporları yapıp iş yerinin verimli olmasını sağlar.

Niçin OSGB?

İşte tüm bunları belirttikten sonra tekrar niçin OSGB demenin bir anlamı yok aslında. Bu alanda en iyi hizmet nereden alınır sorusunun yanıtı ise belli. Acar OSGB. Daha detaylı bilgi almak için kurumun http://www.acarosgb.com.tr  sayfasına bakmanız ve buradan kurum yetkililerine ulaşarak iş güvenliği konusunda hizmet almanız yeterli.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor