Online ders alma imkanı

Online ders alma imkanı
Online ders alma imkanı admin
Bu içerik 457 kez okundu.

Preply, istediğiniz herhangi bir dil için size online ders alma imkanı sunan yepyeni bir platformdur. Sitede bulunan filtreler ile size en uygun seçenekteki eğitmeni en uygun fiyatlarla seçebilir ve dilediğiniz yerde online ders ile dil eğitimi alabilirsiniz.

Preply, size pek çok avantaj sunmaktadır. Online dersler alarak zaman kazanabilirsiniz. Binlerce öğrenci Preply eğitmenleri sayesinde online ders alarak harika sonuçlar elde ediyorlar.

İşe gidiş-geliş zamanınızdan tasarruf edersiniz

Preply online dersleri sayesinde zamanınızı trafik sıkışıklıklarında harcamak zorunda değilsiniz. Dilediğiniz yerde ders alabilirsiniz.

Herhangi bir yerde ve herhangi bir zamanda eğitim şansı.

Preply sayesinde herhangi bir zamana ya da mekana bağlı olmadan, dilediğiniz an dilediğiniz yerdedil eğitimi alabilirsiniz. Bunun için ihtiyacınız olan tek şey internet bağlantısıdır.

Yabancı eğitmenler ile birlikte anadilde öğrenme fırsatı

Preply sitesinde bulunan, dünyanın herhangi bir yerindeki öğretmenlere erişebilirsiniz. Böylece yabancı eğitmenlerden hem de anadilde o dil eğitimini almış olursunuz.

Sizler için Preply platformu hakkında akla ilk gelen soruları cevapladık. Bu sorular ve cevapları sistem hakkında açıklayıcı bilgiler vermiş olacaktır.

Site Güvenli Midir?

Preply, ABD ve BDT pazarlarında faaliyet göstermekte olan genç bir şirkettir. Şirket, Forbes, AIN, The Wall Street Journal, Kiev Post ve daha nice yayınlarda kendine yer bulmuş ve öne çıkmıştır. Sitede yalnızca dil eğitimi amaçlanmış ve sırf bu nedenle siteye reklam alınmamıştır. Preply’ın tek amacı dil eğitimi almak isteyen öğrenciler ile bu eğitimi vermeye muktedir eğitmenleri bir araya getirebilmektir.

Nasıl Eğitim Alabilirim?

İsterseniz yerli isterseniz yabancı eğitmenlerden eğitim alabilirsiniz. Eğitmenlere istek göndererekonline derslere başlayabilirsiniz. Siz istek gönderdiğinizde sistem eğitmenlere bildirim göndermektedir. Her eğitmenin belirlediği bir fiyat vardır ve bu fiyat üzerinden faaliyet göstermektedir. https://preply.com/tr/ eğitmen fiyatlarına müdahale etmemektedir. Ayrıca sistem size eğitmen önermez ya da sizin için eğitmen seçmez. Eğitmeninizi kendiniz seçersiniz. Çünkü size uygun eğitmeni sadece siz bilebilirsiniz. Preply’ın amacı yalnızca öğrenciler ile eğitmenleri buluşturmaktır.

İlk Ders Gerçekleşmeyecek Olursa Ne olur?

İlk ders esnasında eğitmeninizin size uygun olup olmadığını anlayabilirsiniz. Ancak eğitmeniniz ile ilk dersiniz herhangi bir sebepten dolayı gerçekleşmez ise online ders için ödemiş olduğunuz tutarın tamamını iade olarak alabilirsiniz. Ya da ücretsiz bir şekilde bir diğer eğitmen ile dil eğitiminize devam edebilirsiniz. Burada tercih tamamen sizindir.

Anadilde Eğitmen Bulabilir Miyim?

Bölge ya da şehir seçerek eğitmeninizi belirleyebilirsiniz. Böylece öğrenmek istediğiniz dili, anadili olan bir eğitmende öğrenme imkanına kavuşmuş olursunuz. Böylece dil eğitimi konusunda daha başarılı olabilirsiniz.

Genel hatlarıyla Preply, bir dil öğrenme platformudur. Öğrenciler ile eğitmenlerin buluştuğu bu platformda, her şey insanların diğer dilleri daha kolay ve etkili bir şekilde öğrenebilmeleri içindir. Öğrenciler online dersler sayesinde diledikleri zaman ve mekanda ders alabilirken, eğitmenler de dil öğreterek para kazanma fırsatı yakalamış olmaktadır. İki tarafında memnun kalacağı bir ortam sağlamak da Preply’ın sorumluluğundadır.

Müşteri referansları kısmı ile daha önce Preply deneyimi olan yüzlerce kişiden bilgi alabilirsiniz. Dersinizi alana kadar paranız sistemde güvendedir. Size en uygun eğitmeni sitede bulunan filtreleri kullanarak seçebilir ve bu eğitmen ile birlikte verimli bir dil eğitimi süreci geçirebilirsiniz. Online dersler sayesinde akıcı bir şekilde dil öğrenebilirsiniz.

Eğitmenlere dair yorumlar bırakarak sizden sonra sisteme giren ve online ders almak isteyen diğer öğrencilere yardımcı olabilirsiniz.

Preply, dil eğitimi konusunda online dersler ile yepyeni bir sayfa açıyor.

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor