ND YAG LAZER EPİLASYONDA HANGİ BÖLGELERDE TERCİH EDİLMELİ

risinde bulunan dövme yaptırma girişimleri bazı durumlarda pişmanlıkları da beraberinde getiriyor işte tam da burada devreye giren Pikosaniye Lazer teknolojisi sayesinde dövme sildirmek şimdi inanın çok daha kolay lazer teknolojisinin bugün geldiği noktada uzman çalışmaları size yardımcı olmaya devam edecek.

ND YAG LAZER EPİLASYONDA HANGİ BÖLGELERDE TERCİH EDİLMELİ
ND YAG LAZER EPİLASYONDA HANGİ BÖLGELERDE TERCİH EDİLMELİ admin
Bu içerik 602 kez okundu.
Reklam

Vücut epilasyonu konusunda özellikle genital bölge başta olmak üzere, bu lazer sisteminin pek çok alanda insanlara başarı sağladığı biliniyor. Koltuk altı da dâhil olmak üzere, özellikle bayanların daha kalın ve yaygın olan tüylerinde bu tedavi yönteminin, etkili sonuç verdiğini söyleyebiliriz. Yüz bölgesinde çok etkili olmamakla birlikte, uygulanacaksa da dudak üstü yani bıyık dediğimiz bölgede etkili olabilir. İnce ve renkli tüyler konusunda çok yeterli olmayan bu sistemin, daha çok kalın ve koyu tüylerde etkili bir süreci temsil ettiğini söyleyebiliriz. Nd Yag Lazer teknolojisinin bizlere kazandırmış olduğu bu etkili yöntem sayesinde, hem cilt lekelerinden hem de damar problemlerinden kurtulmanız mümkün olabilir.

Pikosaniye Lazer Fırsatı

Son zamanların popüler gelişimleri içerisinde bulunan dövme yaptırma girişimleri bazı durumlarda pişmanlıkları da beraberinde getiriyor işte tam da burada devreye giren Pikosaniye Lazer teknolojisi sayesinde dövme sildirmek şimdi inanın çok daha kolay lazer teknolojisinin bugün geldiği noktada uzman çalışmaları size yardımcı olmaya devam edecek. Konusunda uzman olan ekip ve ekipman kalitesiyle de buna destek verecek çok sayıda sağlık kuruluşu, üst düzey hizmet anlayışı ile birlikte sizi bekliyor. Belirlenecek seanslarla birlikte, bu sıkıntıları geride bırakmanın şimdi son derece kolay.

Candela Lazer Gelişimi:

Dünya genelinde önemli bir potansiyeli temsil eden ve lazer cihazları konusundaki üretimi ile ses getirmeyi başaran Candela Lazer, bu alandaki teknolojisini gittikçe daha geniş bir platforma yayıyor. Epilasyon ve cilt tedavileri noktasında lazer sistemlerine duyulan güven günden güne artarken, bu güvenin oluşmasında medikal marka sektörlerinin yaptığı katkılar çalışmaların da etkisi çok büyük. Son derece donanımlı ve kaliteli sistemiyle kendini gösteren marka ve ayrıntıları için, http://estetik.andromed.com.tr/ doğru adresiniz olacak.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor