Mohammed bin Ali bin Abdulaziz Solandge ile Bodrum’u Salladı

Mohammed bin Ali bin Abdulaziz Solandge ile Bodrum’u Salladı
Mohammed bin Ali bin Abdulaziz Solandge ile Bodrum’u Salladı admin
Bu içerik 927 kez okundu.

Geçtiğimiz günlerde tüm medyanın dikkati Bodrum’da gözüken dünyanın en lüks mega yatı Solandge’ın üzerine yoğunlaşmıştı. Mega lüks yatın Bodrum’da kalması için 10 ile 14 gün gibi uzun bir süre boyunca kiralandığı haberleri magazin dünyasında bomba etkisi yaratmıştı.

Merak edilmekte olan en önemli konu ise Solandge’ı kiralayan kişilerin kim olduğuydu. Sosyal medya üzerinde de büyük yankı uyandıran Solandge haberi uzun süre gündemde kalmayı başardı. Geçtiğimiz yıllarda Ege sahillerinde de görülen Solandge, zengin iş adamları ve Hollywood yıldızları tarafından kiralanıyordu.

Bu yatı kiralayabilmek için ise çok ciddi bir servet ödemeniz gerekiyor. En konforlu ve lüks tatil imkanlarını sunmakta olan Solandge’ın 1 haftalık kiralama bedeli tam tamına 1 milyon Euro tutuyor. Büyük ve geniş yapısı ile dikkat çeken Solandge’ın yeni misafirleri ise bugün belli oldu.

24 Personel ve 16 Özel Güvenlik Görevlisi

Bodrum’a demir atan ve İngiliz bayrağı ile dikkat çeken Solandge yatını kiralayan kişinin Suudi Prens Mohammed bin Ali bin Abdulaziz, ailesi ve yakınları olduğu ortaya çıktı. 85 metre uzunluğundaki yapısı ile görenleri şaşkına çeviren ve büyüleyen Solandge içerisinde iki ayrı suit misafir kabini, bir lüks daire ve dört ayrı normal misafir kabini yer alıyor.

24 personel ve 16 özel güvenlik görevlisi ile tatil yaptığı öğrenilen Suudi Prens ve yakınları çevre halkı tarafından da büyük ilgi gördü. Ailesi ve yakınları ile ilk çıktıkları akşam yemeğine 4500 Euro ödediği öğrenilen Suudi Prens, bahşiş olarak da 1000 Euro bıraktı.

 

Su sporları ile yakından ilgilendiği gözlemlenen Suudi Prens ve yakınlarının arasında 10 tane ünlü ve güzel mankenin de yer aldığı magazin habercileri tarafından not düşüldü.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor