Masa Tenisi Raketi Alırken

Masa Tenisi Raketi Alırken

Masa Tenisi Raketi Alırken
Masa Tenisi Raketi Alırken Emre
Bu içerik 265 kez okundu.
Reklam

Masa tenisi raketi seçiminde ilk dikkat edilecek konu raketin ele tam oturmasıdır. Raketin ahşap kısmı hafif ama sağlam ağaçlardan yapılmış olmalı. Tutacak kısmı alt ve üst parçalarının aynı bombede olması elin raketi kavramasında önemli bir rol oynar. Raketin üzerindeki süngerin de sağlam ve masaya temas edildiğinde kopmayacak kadar sağlam olması gerekir.

Fitness Eldiveni Seçimi Önemlidir

Fitness salonlarında çalışanların ellerinde görmeye alışık olduğumuz fitness eldiveni, özellikle ağırlık çalışmalarında barı kavrarken elden kaymasını önlediği gibi, nasır riskini de ortadan kaldırır. Eldiven seçimi önemlidir. Yanlış seçim elleri harap etmekten başka bir işe yaramaz. Ele tam uyması gereken eldivenin derisi kaliteli ve dayanıklı olmanın yanında yumuşak malzemeden yapılmış olmalıdır. Avuç işi destekleri de eldivenin ömrünü uzatacaktır.

Doğru Spor Çantası Seçimi

Spor çantası, genişliği ile kullanıcısına rahatlık sağlarken, aynı zamanda rahat taşınabilme özelliğine de sahip olmalıdır. Doğa sporlarında sırt askılı çantalar tercih edilirken, tenis sporu için elde taşınabilen büyük çantalar seçilmelidir. Spor aletlerinin de konulacağı düşünülerek, özellikle salon sporlarına uygun çantalar arasından seçim yapmak daha doğru olacaktır. Elde taşınan çantaların tabanlarında bulunacak küçük tekerlekler, çantanın düz zeminlerde rahatlıkla taşınabilmesine destek olabilir.

 

Size tüm ihtiyaçlarınız için www.sporhit.com adresimizin yeteceğini unutmayın.

Masa tenisi raketi fitness eldiveni Spor çantası
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Azerbaycan kulübü Nijeryalı futbolcu ile anlaşma yaptı
Azerbaycan kulübü Nijeryalı futbolcu ile anlaşma yaptı
ABD Senatosu John F. Kelly'i iç güvenlik bakanı görevine atadı
ABD Senatosu John F. Kelly'i iç güvenlik bakanı görevine atadı