Lohusa Tacı ve Bebek Sepetleri

Lohusa tacı, yeni doğum yapmış hanımların başlarına takmış oldukları taçtır. Özel olarak yaptırılabileceği gibi el işi ile de yapılabilmektedir. Lohusa tacı eskiden tek renk olarak dikkat çekiyorken, son zamanlarda pembe, mavi, mor ya da aklınıza gelebilecek her renkte taç yapılması mümkündür.

Lohusa Tacı ve Bebek Sepetleri
Lohusa Tacı ve Bebek Sepetleri tanitim
Bu içerik 732 kez okundu.

Lohusa tacı, yeni doğum yapmış hanımların başlarına takmış oldukları taçtır. Özel olarak yaptırılabileceği gibi el işi ile de yapılabilmektedir. Lohusa tacı eskiden tek renk olarak dikkat çekiyorken, son zamanlarda pembe, mavi, mor ya da aklınıza gelebilecek her renkte taç yapılması mümkündür. Son zaman trendlerini incelediğimiz zaman lohusa tacında çiçek detayları ön plana çıkmaktadır. Yapay ya da gerçek çiçekten yapılabilen bu taçlar uzun yıllar saklanabilmektedir. Lohusa tacı genellikle terlikleriyle birlikte satılmaktadır. Bunun dışında anneler için lohusa taçları kullanılırken, kız bebek için aynı tacın küçüğü, erkek bebek için de küçük bir kral tacı düşünülebilmektedir. Lohusa tacı kullanmak isteyen hanımlar internet sitelerinden bulmuş oldukları modelleri yaptırmak isteyebilirler.

Bebek sepetleri, ilerinde şekerlerin ya da çikolataların bulunduğu sepetler olarak dikkat çekmektedir. Aynı gelin ya da nişan bohçaları gibi bebeğin ihtiyacını karşılamak amacıyla ön plana çıkan sepetler olarak dışarı çıkmaktadır. Bebek sepetleri hediye olarak hazırlamayı düşünüyorsanız, bebeğin genel ihtiyaçlarına yönelik ürünler koyulmasını talep edebilirsiniz. Örneğin bez, yeni doğan seti, biberon, mama, ya da ıslak mendil setleri bunlara örnek olarak gösterilebilmektedir. Bu sebepten ötürü bebek sepetleri hazırlamak isteyen kişiler genellikle bu tarz temel ihtiyaçları karşılayacak ürünlere yer verirler. Bebek sepetleri hem çok güzel bir hediye olabilir hem de misafirlere ikramlık yaratabileceğiniz sepetler de ortaya çıkabilir. Siz de tamamen tercihlerinize göre sebep sepetleri alabilirsiniz. Daha fazla bilgi almak için Pengu Bebek https://www.pengubebek.com/ adresini ziyaret edebilir ve özel tasarım ürünlerden kendinize özel bebek sepetleri ve lohusa tacı ve de çok daha fazlasını online olarak alabilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor