Lazerle Vajina Daraltma Nasıl Yapılır?

Lazerle Vajina Daraltma Nasıl Yapılır?

Lazerle Vajina Daraltma Nasıl Yapılır?
Lazerle Vajina Daraltma Nasıl Yapılır? Emre
Bu içerik 635 kez okundu.
Reklam

Lazerle vajina daraltma, lazer teknolojisi yardımıyla elastik özelliğini kaybeden vajina cilt destek dokusunu yeniden canlandırmak ve sıkılaştırmak işlemine verilen addır. Lazer teknolojisi, vajina bölgesinin daha sıkı ve küçük hale gelmesini sağlayarak estetik bir görüntü oluşturur. Lazerle vajina daraltma sonrası çok fazla ağrı ve acı duyulmadığı için tüm hastalar rahatlıkla yaptırabilir. Dr. Onur Parlak Kliniği’nde lazerle vajina daraltma yaptıranlar sonuçlardan oldukça memnun kalmaktadır. Lazerle vajina daraltma tedavisi hakkında ayrıntılı bilgi alabilmek için http://www.dronurparlak.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Lazerle Vajina Daraltma Neden Uygulanır?

Hamile kalan ve bebek sahibi olan kadınların, sık kilo alıp veren kadınların, yaşlanma etkileri gösteren kadınların cildi zamanla deforme olup elastikiyetini kaybeder. Bu durumda vajina sarkar ve boyutları büyür. Lazerle vajina daraltma ameliyatı cildin destek dokusunun gevşemesi yüzünden yapılır. Kadınların estetik açıdan kendilerini daha iyi hissetmesi ve özgüven kazanmaları üzerine yapılan bu işlem cinsel ilişkiye olumlu yansıyacaktır. Lazerle vajina daraltma işlemi dar pantolon, tayt, mayo ve bikini gibi kıyafetleri rahatlıkla giyilebilecek. Vajina akıntıları sona erecek. Daha keyifli ve özgüvenli bir cinsel paylaşım yapılabilecek.

 

Özellikle bebek doğuran kadınlar vajina genişlemesi yaşadığı için bir an önce lazerle vajina daraltma tedavisi olmak isterler. Doğum yapan kadınlar doğum gerçekleştikten altı ay gibi kısa bir süre sonra lazerle vajina daraltma uygulamasını yaptırabilirler.

 

Lazerle vajina daraltma işlemi sedasyon denilen hafif lokal anestezi altında yapılır. Vajina bölgesinin bütününe lazer ışın tedavisi uygulanarak daha estetik bir şekle sokulur. Lazer ile vajinanın ön duvarına, yan duvarına ve arka duvarına etki etmesine dikkat edilir. Bu operasyonun en kolay ve güzel yanı kesi, skar izi ve dikiş gibi detayların olmamasıdır. Bu işlem 30 dakika gibi çok kısa bir sürede tamamlanır. Bu işlemde beklenilen sonucun alınabilmesi için bir ay sonra tekrar edilmesi gerekir.

Lazerle vajina daraltma işlemi sonrası hasta hemen normal hayatına dönebilir. İşlemden sonra ilk birkaç gün kızarıklık oluşabilir ve ağrı hissi duyulabilir. Yaklaşık yirmi gün sonra hasta, cinsel hayatına yeniden başlayabilir.

 

 

Lazerle vajina daraltma tedavisi hakkında ayrıntılı bilgi alabilmek için sizleri DR  Onur Parlak ‘ın http://www.dronurparlak.com/lazerle-vajinal-daraltma-tedavisi/  adresini ziyaret edebilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor