Lazer epilasyon

Lazer epilasyon
Lazer epilasyon admin
Bu içerik 732 kez okundu.

 

            Temiz bir vücuda sahip olma isteği, kendini iyi hissetmek adına yapılan lazer epilasyon uygulaması çok yaygın bir şekilde hastanelerde, güzellik merkezlerinde yapılmaktadır.

             Firmalar bu konuda müşterilere hizmet öncesi açıklamalarda bulunarak, işlem yapılmadan öncesindeki birkaç gün, antibiyotik alınmaması konusunda uyarı yaparak, hassas dönem kabul edilen reglinin yine önce ve sonrasındaki 3-4 gün, işlemin uygulanmasının daha fazla acıya maruz kalacağını bildirir, ara dönem için gün verileceğini söyler. Lazer epilasyon değişik makine türlerinden oluştuğundan, kıl kökünün kalınlık ya da inceliğine göre zayıflığı, ya da yok oluşu farklılık gösterebilir. O yüzden bize gelen her müşterimize farklı onun kıl özelliğine göre farklı işlemlerden geçirmekteyiz.

            Farklı cihazlarla çalışan güzellik merkezleri ya da hastanelerde, alexandrite, diyot, yağ lazerler gibi makineler kullanılır. İşlem sonundaki sonucu zamanla görerek karar vermek mümkündür. Nerdeyse tüm vücudu kapsayacak işlemler yaptırmak, hem kadın hem de erkek için geçerlidir. Erkeklerde kıl kökleri biraz daha kalın olduğundan acı hissi daha çok olabilir. Fakat iyi tarafı sonucun mükemmelliği de daha iyi anlaşılır. Çünkü kalın kıl kökü ve koyu renk kılları olan hastalarda lazer epilasyon farkı çok daha iyi görülür. Erkeklere lazer epilasyon tedavisi uygulandıktan sonra resmen yeni doğmuş gibi olurlar.

             Bu konuda iyi eğitim almış, kıl yoğunluğu ve yapısını tanıyıp anlayacak uzmanlarca yapılması gereken işlemlerde, kanama, yakma gibi işlemlere pek rastlanmaz. Lazer epilasyon sonrası çok kısa süreli kızarıklıklar olabilir, fakat onun için de uygun kremlerle çözüm bulmak mümkündür. Bu konuda firmalar, gereken hassasiyeti gösterip, hastanın ilk 4 saat o bölgeye su değdirmemesi, yıkaması gereken acil durumlarda ılık su kullanılması gibi gereken açıklamaları yapar. Yapmanız gereken tek şey bize ulaşmak.

Lazer epilasyon ankara Lazer epilasyon
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor