Küçükoğlu Makine ve Hizmet Alanları

Küçükoğlu Makine ve Hizmet Alanları

Küçükoğlu Makine ve Hizmet Alanları
Küçükoğlu Makine ve Hizmet Alanları mirccet
Bu içerik 409 kez okundu.

Küçükoğlu Makine, gerek ürünlerinin gerek ise hizmetlerinin kalitesiyle kendini sektörde ispatlamış ve lider durumuna gelmiş bir şirkettir. 1997 yılından itibaren hızlı büyümesinin en temel iki nedeni vardır. Birinci yurtdışından gelen kaliteli makinelerdir. İkincisi ise tamamen müşteri memnuniyeti odaklı yapılan çalışmalardır. Şirketin en çok talep gören ürünlerinden perdah makinesi bir zemin düzelticidir. Aynı zamanda parlaklığını yitirmiş olan mat yüzeyleri parlatma özelliğine de sahiptir. Çok sağlam ve zor şartlarda dahi çok dayanıklı makinelerdir. Yüzeyleri düzeltmek için en çok kullanılan makinelerden biri olan vibrasyonlu mastar kullanımı dikkatli olduğu sürece kolaydır. Her türlü beton zemin üzerinde kullanmak mümkündür.

Apartman, köprü gibi büyük ve uzun süren işlerin yapımında kompaktör makinesi kullanılmaktadır. Daha geniş çaplı yapıların ihtiyacına yöneliktir. Parke taşı döşemesi yapılırken de yine bu araç kullanılmaktadır. Büyük inşaatların diğer önemli ürünü olan asfalt kesme makinası elektrikle çalışan bir makinedir. Bu sebeple sıradan kişilerin açıp kapatmaması gerekmektedir.

Genellikle dairelerin yapımında şap işlerinde kullanılan perdah makinesi her türlü alanda kullanımı olan çok işlevli bir alettir. Kullanımı çok kolaydır. Kullanımı bu ürüne göre biraz daha zor olan asfalt kesme makinesi elektrikli bir alettir. Kullanımında bir elektrik uzmanı yardım ederse olası iş kazalarının önüne geçmek mümkün olacaktır.

Benzinli ve dizel olmak üzere iki çeşidi bulunan kompaktör makinesi yüksek performanslı bir üründür. Kullanım alanları arasında doğalgaz hatları da bulunmaktadır. Kullanımı çok kolay bir ürün olduğu için inşaatların vazgeçilmezidir. Titreşim hareketleriyle çalışan vibrasyonlu mastar adlı ürün her türlü beton yüzeylerin problemlerini düzeltir. Düz bir şekil verir ve pürüzleri tamamen yok eder. Büyük ya da küçük fark etmeden her türlü alan için kullanılabilir.

 

Kaynak: http://www.kucukoglumakine.com.tr/

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor