Kolpaçino 3. Devre

Kolpaçino 3. Devre

Kolpaçino 3. Devre
Kolpaçino 3. Devre mirccet
Bu içerik 362 kez okundu.
Reklam

Yazarlığı ve yönetmenliği Şafak Sezer tarafından yapılan Kolpaçino film serisinin sonuncusu da yayınlandı. 11 Mart 2016 tarihinde beyaz perdede gösterilmeye başlanan film, komedi filmleri alanında yapılan en başarılı filmlerden birisi olmayı başarmıştır. Şimdiye birçok filmde görev alan Şafak Sezer, bu serinin tutulmasıyla birlikte devam filmlerini peş peşe çekmeye başlamıştır. İlk iki filmin de çok büyük izlenme oranları oluşmasının ardından 3. film çekimlerine başlama kararı vermiş ve bu dileğini yerine getirmiştir.

Şafak Sezer, serinin 3. filminde de yine aynı kadroyla çalışmış ve çok büyük değişikliklere fırsat tanımamıştır. Özellikle "Mafya Komedisi" şeklinde çekilen film, özellikle komedi film temalı filmleri izlemeyi sevenler için çok başarılı yapımlar ortaya koymuştur. Komedi alanında film izlemek isteyenler Özgür ve arkadaşlarının keyifli hikayesini tercih edebilir. İlk iki filmde baş rolde oynayan ve herkesin yakından tanıdığı Özgür, bu defa çok daha keyifli ve bir o kadar komik hikayesi, sizlere keyifli dakikalar yaşatacaktır. İlk iki filmde olmayan ve 3. filmde baş rolde görev alan Erkan Petekkaya ise filme çok farklı bir duygu yaşatmaktadır. "Başkan" olarak tanınan Petekkaya ile Özgür'ün yolu bir şekilde kesişir ve komedi başlar. Özgür, eşi Cemile'den ayrılmış ve babasını kaybetmiştir. Bu acı olayların ardandan oturdukları evi yine filmcilere kiraya vererek hayatını sürdürmeye devam eden kahramanımız aynı zamanda kızının velayetinin eski eşinden olmasından dolayı sık sık eski eşiyle onun yeni sevgilisinin evine gitmek durumunda kalır. Birbirlerine gıcık olan ikili her buluşmada kavga ederler. Bir gün bu kavga sırasında Özgür ile Başkanın adamlarının birisinin telefonu karışır ve Başkana gidecek olan büyük miktarda para Başkanın adamı diye Özgür'e verilir. Artık yolları kesişen Özgür ve Başkan için kıyasıya bir mücadele başlamıştır. Başkanın adamları paraları almak için Özgür'ün peşine düşerken, Özgür çoktan kaçma ve paraları cebe indirmenin hesabını yapmaya başlamıştır.

 

Full hd film izle kategorisinde de boy gösteren film, özellikle sosyal medya üzerinden birçok ünlü tarafından destek görmüştür. Bu anlamda yapılan olumlu eleştiriler ve filmin almış olduğu izlenim oranıyla birlikte. Film için hazırlıkların başladığını da ifade edebiliriz. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor