Kayaşehir Konut Projeleri

Kayaşehir Konut Projeleri
Kayaşehir Konut Projeleri admin
Bu içerik 522 kez okundu.

Başakşehir İstanbul’un hızla büyüyen ilçelerinden biridir. Şu anda 380.000 olan nüfusun yapılaşma ve ticari faaliyetler göz önüne alındığında çok daha hızlı artacağı öngörülmektedir. İlçenin gelişmesinde bütün önemli otoyolların bölgeden geçmesi, raylı sistemlere direk erişim olması, iki fuar merkezine ve Atatürk Havalimanına yakın olması önemli rol oynamaktadır. Başakşehir ve bu ilçeye bağlı Bahçeşehir, Kayaşehir yerleşim birimleri planlı programlı şehircilik anlayışıyla gelişmektedir. Konut projeleri de bu planlı gelişmeye paralel mimari özellikler taşımaktadır. Halen yapımı devam eden ve tamamlanmış Başakşehir konut projeleri özellikle üst gelir grubuna hitap etmektedir.

Yapımı devam eden birçok konut projesini özel inşaat firmaları ve TOKİ yapmaktadır. Bu projelerde orta ve alt gelir grubuna hitap eden konutlar da bulunuyor. Başakşehir Avrupa Konutları, Başakşehir 1409-1, Ispartakule, Eston Şehir Mahallem gibi seçkin konut projeleri 1+1 den 5+1 e kadar farklı daire seçenekleri sunuyor. Firmalar konut sahibi olmak isteyen müşteriler için farklı ödeme imkânları sunuyor ve kampanyalar düzenliyor. Konut projelerinde yüzde 80 e varan oranlarda yeşil alana ayrıldığını görüyoruz. Bunun dışında tüm projelerde otopark, çocuk oyun alanları, basketbol, voleybol sahası, yüzme havuzu sosyal donatı alanları bulunuyor.

Önemli hastanelerin ve önemli okulların da bulunması Başakşehir ’de yaşamayı daha cazip hale getiriyor. Başakşehir’e bağlı olan Kayaşehir de yeni yapı projelerinin hızla yükseldiği bölgedir. Alt ve orta gelir grupları için TOKİ’ nin devan eden projeleri bulunuyor ve yeni projeler de yeni yılda start alacaktır. Özel inşaat firmalarının da önemli projeleri bulunuyor. Kayaşehir konut projeleri arasında bulunan Nidapark projesi sosyal alanları, parkları ve alışveriş caddesiyle farklılık yaratıyor.

843 konutun olduğu projede 390 adet de ofis ve mağaza bulunuyor. 5 bloktan oluşan projede 2+1 den 5+1 e kadar daire seçenekleri mevcut. Konut fiyatları ise metrekaresi 3800 liradan başlıyor. Projede açık kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu, alışveriş caddesi, mağaza ve ofisler, spor salonu, fitness, yüzme havuzu, hamam, sauna, spor salonu gibi sosyal tesisler de bulunuyor. Kayaşehir Nidapark projesiyle ilgili resim ve tanıtım videolarını, lokasyon bilgilerini, çevre bilgilerini, satış bilgilerini emlakdream.com sitemizde bulabilirsiniz. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor